Chinese J8D Finback, Trumpeter 1/48

Régi, új makettek bemutatója
Post Reply
Yso

Chinese J8D Finback, Trumpeter 1/48

Post by Yso »

Mai nappal megérkezett a gyűjtemény legújabb tagja, egy Trumpeter J8 II D személyében.
Korábban nem nagyon hajlongtam a kínai gépek irányában, de ez a gép ennek ellenére érdekelt

A készlet felülete sajnos a szokásos kínai, enyhén narancsos, egy finom csiszolást várhatóan megér a dolog, hogy javítsunk rajta.
Matrica tekintetében két lehetőségünk van. Az egyik gép egy szürke festésű akárcsak a másik.... egyedül a gép számában térnek el egymástól. Függesztmény is van bőven, póttartályok és rakéták tekintetében, jut is marad is alapon dolgoztak a kínai kollégák. A műanyag öntvények mellett kapunk egy kis filmet a műszerfalhoz, egy "részletesnek tűnő" katapult ülést, és egy kis maratást is a dobozban. Első ránézésre egy elég szép makettet lehet belőle összerakni, bár hozzáteszem nem vagyok sem a készlet, sem a géptípus nagy ismerője.

A készlet több mint 300 darabból tevődik össze, hát nem tudom majd mennyire fog idegileg kikészíteni, mire összerakom.

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image
Last edited by Yso on 2015.01.22. 23:53, edited 1 time in total.
Munkaasztalon: ICM C-45F 1/48, Academy SU-27 1/48, Italeri Tornado IDF 1/48, Italeri EF2000 1/48
Csatarepülők GB 2013, Trainer GB 2014, MIG-29 GB (2015?)

Post Reply

Return to “Dobozbontás – Repülők”