Airfix 1/72 B-17G

Régi, új makettek bemutatója
Post Reply
Corel

Airfix 1/72 B-17G

Post by Corel »

Azt hiszem talán az egyik legjobban várt makett volt idén. A kittért köszönet a http://www.makettek.hu oldalnak.

A gép kellemesnek tűnik. Viszont biztos, hogy igényel pár Edu maratást (rengeteg van hozzá az Eduard oldalon), valamint a szegecselést is kívánja.

A képekre kattintva átvisz a forrás oldalra, ahol nagy felbontásban is megnézhető.

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

Zoltan

Re: Airfix 1/72 B-17G

Post by Zoltan »

Jól néz ki ! A panelvonalak talán egy picit szélesek,de ez is inkább csak a motoroknál tűnik fel,ahol sok vonal van közel egymáshoz.

grabmaster

Post by grabmaster »

Zoltan wrote:Jól néz ki ! A panelvonalak talán egy picit szélesek,de ez is inkább csak a motoroknál tűnik fel,ahol sok vonal van közel egymáshoz.
Dobozban mindegyik új Airfix meggyőző, aztán összerakás közben jönnek elő a turpisságok. Köztudottan nem szeretem az új Airfix-eket sem, eddig 1,5 megépített új készletük alapján. Eddig legalább olcsó volt, de most már Eduard, Tamiya árban mozognak a 48 készleteik... . Sajnos az angolszász sajtó (pl. Brett Green) a valóságot mellőzve magasztalja az égig ezeket. Az új P-40B is természetesen a "best ever" lett...

Zoltan

Post by Zoltan »

Az új Meteort néztük meg Gödöllőn. Ránézésre nem rossz,bár az anyagától továbbra sem vagyok elájulva. Aztán amikor mondták,hogy 12 ropi körül a bolti ára,akkor már egyáltalán nem tetszett :D Anno 5000-ért vettem a Tamiyat.Persze annak már jópár éve,de akkor is.

Corel

Post by Corel »

Én is túl vagyok pár új Airfix kitten (4) de eddig nem volt olyan nagy gond vele. (hótamatőrvagyok) Egyébként igen, kicsit macsósak az árak, főleg a nagy gépeknél. Én nemsokára befejezek egy Spit 1.est, eddig nagy problémát nem okozott (sőt a törzsfelek illeszkedése kifejezetten jó volt), és a Meteor lesz a következő.

Post Reply

Return to “Dobozbontás – Repülők”