magyar makettek a nagyvilágban

ssanyi

Re:magyar makettek a nagyvilágban

Hozzászólás Szerző: ssanyi » 2013.04.16. 07:54

Vadász link írta: És a mi munkáinkon vajon hányan szörnyülködnek?
Diktátorunk ismét igazat szólt!!!
Láttunk már itt például Messereket furcsa felségjelekkel! ;D
Sisák Sándor
makettező kisinas és banán importőr
Kép

hofi

Hozzászólás Szerző: hofi » 2013.04.16. 08:42

Olvastam már itt az orgon is olyat, amikor valaki ezerrel savazta a gyártót, hogy miért rak narancssárga pöttyöt a cseh felségjel közepére :D :D :D
Hoffmann Lajos
"- Anya, ez az agyam?
- Nem, kisfiam, még nem."

Fülöp Sándor
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Fülöp Sándor » 2013.04.16. 23:54

Richard (KP Models) link írta: Medve: bocs, akkor pontosítok, Sanyi írta az alábbit:

ha "vihar-a-pohárban", akkor miért volt olyan fontos kinyilatkoztatni? és kérdem én, miért kell sulykolni ezt a dolgot? jobb a közérzet, ha tudjuk a helyünket és súlyunkat? és biztos, hogy Jay is ezt gondolja, vagy most csak úgy rá lett vetítve ez a magyart lenéző szerep?

egyébként a nemzetközi problémák alatt a mostanában futó, hazánkat lejárató kampányt értettem, amelyről bizonyosan ti is tudtok. arra mertem célozni, hogy ezt a fajta konfliktust nem lenne muszáj a hobbiba is belelátni vagy belemagyarázni.

de természetesen tetszés szerint lehet kiforgatni a szavaimat, belelátni valami mást, megsértődni, vagy moderálni, takarítani.
Elképzeltem, hogy egy nagy demokrácia gépe kerül a címlapra, és a -példa kedvéért-  a helyes fehér csillag helyett mondjuk rózsaszínt fest a makett készítője. Mekkora lenne a felháborodás, stb. ...
Ennyi Ricsi, nem több, amire gondoltam.
(Ne kóstolgass már, rágós vagyok ;) ;D)
KépKépKép

VO101_Papi
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: VO101_Papi » 2013.04.17. 00:19

Fülöp Sándor link írta: Elképzeltem, hogy egy nagy demokrácia gépe kerül a címlapra, és a -példa kedvéért-  a helyes fehér csillag helyett mondjuk rózsaszínt fest a makett készítője. Mekkora lenne a felháborodás, stb. ...
Ennyi Ricsi, nem több, amire gondoltam.
(Ne kóstolgass már, rágós vagyok ;) ;D)
Sanyikám, most ellened "vallok"!
Felháborodni lehet, de szerény véleményem szerint a hangnem, az nem mindegy! Legyünk "felsőbb rendűek", és úgy általában fogalmazzunk úriember módjára, ne dobjunk kesztyűt, és talán kulturált párbeszéd is kikerekedhet a dologból!

UFF!
http://www.pumaszallas.hu/
Kép KépKép
Frankó, Szentiványi, Papi

Hickory

Hozzászólás Szerző: Hickory » 2013.04.17. 00:57

Szerintem álljunk le.Már így is túl van lihegve a dolog.

Ugyanakkor kikívánkozik belőlem a következő:a SAM nem jó újság.Írtam róla a Pro Modellben,szerintem csupán a nevéből élő lap.A szakirodalmai fantasztikusak,de a magazin egyszerűen gyenge.Mind a felvonultatott maketteket,mind a róluk készült fotókat tekintve.Cserébe a fele reklám.
Havril István

Varjú bácsi

Hozzászólás Szerző: Varjú bácsi » 2013.04.17. 01:05

Hick mesternek teljesen igaza van. Amióta Richard Carruana átpártolt a Model Airplane International-hoz, azóta a lap színvonala folyamatosan esik. Hogy Woody Allant idézzem: "Ne kezdj vitatkozni az ostobával, mert ha lemész a szintjére, legyőz a rutinjával."
Two beer or not two beer ?!
Kép

Horváth András

Hozzászólás Szerző: Horváth András » 2013.04.17. 01:08

Hickory link írta: Ugyanakkor kikívánkozik belőlem a következő:a SAM nem jó újság.
Valóban, én is megvettem egypár számot, és úgy találtam, minden tekintetben messze elmarad a Pro Modelltől. Egyedül a feldolgozott témák száma volt magasabb, de nem igazán tetszett sem a munkák minősége, sem a róluk készült fotók.

Fülöp Sándor
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Fülöp Sándor » 2013.09.04. 20:46

Ahogy a csúnya nőre mondjuK :egzotikus arcú... : :)
KépKépKép

Válasz küldése

Vissza: “Linkek – Repülő”