Ki-27 Nate

Egy központi tárhely, ahol egyes repülőgép típusra lebontva fel lehet tenni a műszaki, techniaki leirásokat, információkat, amelyek elősegítik a makettezők gyors eligazodását a típusuk között, illetve megelőzi, hogy a makettezők ugyanazt a tipushibát kövessék el.
Roland (Bf-109)

Re:Ki-27 Nate

Hozzászólás Szerző: Roland (Bf-109) » 2011.11.24. 22:28

A fene a dógotokat...

2 napja - lévén, hogy a makettezés most szünetel - nem csinálok mást, mint japcsi gépeket nézegetek a neten...
Fertőztök... 8)

Viszont ettől a csomó japcsi szakkifejezéstől marha jókat vigyorgok...fogalmam sincs melyik mit jelent, de jól hangzanak!  :D
KépKép

Momi

Hozzászólás Szerző: Momi » 2011.11.24. 23:15

Szia Sokolka!

Elképesztő a tudásod,ismereted. Nekem is van pár japán könyvem,de Te lenyűgöztél. :o
Melyik makett versenyen tudnánk összejönni beszélgetni egy sort japán gépekről,festésekről,színekről?
A Nikka Pure Malt whiskyt én hozzom. :D Banzai!
Üdvözlettel Momi
A világ összes FW-190-esét nem lehet megépíteni, de törekedni kell rá!
Kép
"A legfontosabb az ,hogy saját munkánk boldoggá tegyen, ugyanakkor tiszteljük másokét" (M.Jimenez)
Qui desiderat pacem, praeparat bellum!

SzaboP

Hozzászólás Szerző: SzaboP » 2011.11.26. 05:32

Béláim az Úrban link írta: A személyzet által használt részeken kell a sötét-kékesszürke festést alkalmazni, a többin meg az aotaket vagy a sötét-kékesszürkét. És ha jól értem az aotekének volt kék illetve zöld változata.
Igen, én így tudom.

Üdv,
SzaboP
With great power comes great responsibility.

Válasz küldése

Vissza: “Tudástár – Repülő”