Érdekes képek

Makettező szemmel a 2. vh-s amerikai légierő
SzaboP

Re:Érdekes képek

Hozzászólás Szerző: SzaboP »

Azért ha valamiben felrobban egy 88-as gránát, vagy majdnem kettévágja egy vadászgép, és mégis hazarepül, az szerkezeti szempontból nem lehet sz#r...  ;)
Az lítium-kobaltoxid akksi meg viszonylag új technológia a repülésben, szóval korai lenne lehúzni. Legalább nem esik szét a hajtóműve menet közben, mint az A380-asnak....  :P

Sanyi, én nem ismerem a "Két Mammut Repülőgépgyár" termékeit. Esetleg be  tudnád mutatni a céget röviden? Ez olyan, mint a Három Testvér giroszos a körúton?  ;D
Különben is, a Rumci jobban hasonlít egy mammutra, én csak szőrös vagyok, de ő nagy is. Meg néha olyan szomorú a tekintete is (mikor velem beszél).  ;D
With great power comes great responsibility.
ssanyi

Hozzászólás Szerző: ssanyi »

SzaboP link írta: Azért ha valamiben felrobban egy 88-as gránát, vagy majdnem kettévágja egy vadászgép, és mégis hazarepül, az szerkezeti szempontból nem lehet sz#r...  ;)
Az lítium-kobaltoxid akksi meg viszonylag új technológia a repülésben, szóval korai lenne lehúzni. Legalább nem esik szét a hajtóműve menet közben, mint az A380-asnak....  :P

Sanyi, én nem ismerem a "Két Mammut Repülőgépgyár" termékeit. Esetleg be  tudnád mutatni a céget röviden? Ez olyan, mint a Három Testvér giroszos a körúton?  ;D
Különben is, a Rumci jobban hasonlít egy mammutra, én csak szőrös vagyok, de ő nagy is. Meg néha olyan szomorú a tekintete is (mikor velem beszél).  ;D
Peti, Te kiváló pr manager vagy (vagy hogy is híjják ezt a lehetőségek foldjén) kiváló védőügyvéd lennél.
Én a két nagy repülőgépgyártó csoportra gondoltam, túl közel vagy az erő sötét oldalához!Nem ismerem a fent nevezett giroszost, de ha törzshelyed akkor inkább a Három Rohamosztagos giroszos a Halálcsillagon.
Sisák Sándor
makettező kisinas és banán importőr
Kép
Lucky13

Hozzászólás Szerző: Lucky13 »

Sbd- k a gyártósoron...
És a képhez kapcsolódóan egy érdekes link: http://www.vintagewings.ca/VintageNews/ ... ctory.aspx
Csatolmányok
assyline.jpg
"Csak a Puffyn ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot"

Üdv!
Gábor.
Lorco

Hozzászólás Szerző: Lorco »

Nagyon köszönöm, hogy megosztottad Lucky, igazi csemege!
Üdv
Lorco
Lucky13

Hozzászólás Szerző: Lucky13 »

Köszönöm, örülök, hogy tetszik  :)

Van itt még egy érdekes kép, nem tudom eldönteni vajon eredeti- e, legalábbis nem tudom elképzelni, hogy egy gép fél szárnnyal is irányítható marad...
Csatolmányok
tbf.jpg
"Csak a Puffyn ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot"

Üdv!
Gábor.
Kferro

Hozzászólás Szerző: Kferro »

Lucky13!

Amennyire meg tudom ítélni, a kép eredeti. Szerintem simán repülhet gép ilyen sérüléssel. Persze ez repülőgép függő.

De hogy ne csak a szót szaporítsam, hoztam pár B-25-ös képet. Hátha. Érdekel. Valakit. :)

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
grabmaster

Hozzászólás Szerző: grabmaster »

Engem nagyon, egyik kedvenc típusom. Nincs véletlenül PBJ-1-esekről is pár hasonlóan jó fotó a tarsolyodban?
Válasz küldése

Vissza: “USAAF/USN SIG”