Harbour Tug Boat 1:108 Revell

atu
Kapcsolat:

Harbour Tug Boat 1:108 Revell

Hozzászólás Szerző: atu » 2016.01.23. 06:43

Ime a kovetkezo futo munkàm,a szerszàm 1979-es ,valahogyan jonnek ezek a régiek làsd a vosper.A minosége az kritikàn aluli-borzalom-fortelem,gondolkodtam hogy inkàbb szemét,de làttam néhàny otletet és azt gondoltam kivàlo alap lesz egy faragàshoz.
Szintén megtunningolom mint a vospert és lesz egy szép tolato hajo belolle,a neve Mery lesz lesz és ezutàn igy is nevezem az iràsaimban.
Ami eddig elkészult :a ketto tarto beszerelve,a fix korlàt szintén fenn van és kivàgtam a viz kiomlo réseket is.Mindent eltàvolitottam a fedélzetrol mert egy részt fortelmes volt màs részt szukségtelenek és amit szukséges magam készitem el.Volt mit tomiteni de ezek làtszanak a fotokon is.
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Még egy érdekes dolog,csak a ZAP ragsztot hasznàltam eddig és nincs deformàcio mint az oldoszeres ragasztonàl.
Kép

atu
Kapcsolat:

Re: Harbour Tug Boat 1:108 Revell

Hozzászólás Szerző: atu » 2016.01.30. 03:47

Mery udvozol mindenkit :) asszem màr most is elég szépen àtdolgoztam és még csak az elején jàrok - de sajnos nàla ez szukséges a gyàrtàsi silànysàga végett.
A fedélzeti kabinok fenn vannak de leroviditettem a hosszàt mert a gyàrto egy kissé elszabta és probàlom azért kovetni az arànyokat,a méret làtszik a beépitett lapon hogy mennyit vettem el.Esetleg ide pluszban még tudok betenni kulombozo dolgokat- kiegészitoket.Kimerevitettem a kabint a biztonsàg érdekében hogy ne csavarodjon (igaz kellett volna a test be is -reménykedem hogy nem de a ZAP-pal nincs ilyen gond).Feltettem az utkozo merevitoket is-ez ahàny hajo annyi féle -ezéret én igy csinàltam.Benn van a kormànylapàt és a tartoja is a propellert csak a végén helyezem fel ami bronz szinu lesz.
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

atu
Kapcsolat:

Re: Harbour Tug Boat 1:108 Revell

Hozzászólás Szerző: atu » 2016.03.10. 08:26

A felépitményeket felhelyeztem és beuvegeztem de még elotte azért lefujtam feketével,az elulso és hàtso vontatokat ujra gyàrtottam mert a gyàri hasznàlhatatla volt.Mire leszedtem volna a sorjàt és a kiloko tuskék helyét az egész egy gnom lett volna,és igy sokkal szebb persze eredeti fotok alapjàn készult,az oldalso tuskokat is magam készitettem.
Az also korlàtok nagy része is elkészult még néhàny darab hiànyzik,a felso viszont Aber termék lesz és remélem a hétvégén kapok.
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Válasz küldése

Vissza: “Munkaasztal - Hajó”