Gyermek makettező klub Fertőszentmiklóson

Makettezés és a pedagógia együttműködése. Osszuk meg tapasztalatainkat a hobbi népszerűsítéséről.
Kaktusz

Re:Gyermek makettező klub Fertőszentmiklóson

Post by Kaktusz »

Forintos link wrote: Üdv!
Ha valamire lehet mondani, hogy tökéletes, akkor EZ az! :great: .....
Köszönjük kedves szavaidat ;) Örülünk, hogy figyelemmel kíséred  a munkánkat. A kapcsolódó ismereteket természetesen próbáljuk megismertetni a gyerekekkel.  :D
Image "A hídon akkor kell átmenni, amikor odaér az ember."

Kaktusz

Post by Kaktusz »

Néhány kép a táborzárásról...Zsolti pár perces értékelését követően a Polgármester Úrtól is értékes dicsérő szavakat kapott a szakkör minden tagja valamint a táborban résztvevő gyerekek. :great: A héten készült munkáikból kis kiállítást állítottunk össze amelyek megtekinthetők voltak és díjazva is lettek. 8)
Köszönjük mindenkinek a segítséget, a megtisztelő figyelmet! Jövőre ugyanitt találkozunk a II.Fertőszentmiklósi Makettező Táborban. :great:
Attachments
p10.jpg
p9.jpg
p8.jpg
p7.jpg
p6.jpg
p5.jpg
p4.jpg
p1.jpg
p2.jpg
p3.jpg

szabszabi

Post by szabszabi »

Csütörtökön nagyon jól éreztem magam veletek.Remélem,hogy jövőre is sikerül összehozni a tábort.Attilának köszönjük a finom pince pörköltet.Az esti parti is remekül sikerült.Szakkörön remélhetőleg találkozunk.Éva Amazon :D :D :D :D :D

Kaktusz

Post by Kaktusz »

Zalaegerszegen jártunk  ;D Eredmények: Takács Arnold, Fodróczi Márk arany[/size], Fodróczi Ádám, Tóth Tamás(kezdő kategória), Nagy Luca ezüst[/size], Ferenczy Csaba, Juronics Tamás(kezdő kategória), Lukács Balázs bronz[/size] érem. :great: Különdíjat kapott Fodróczi Márk (Eduardtól és a Celldömölki Makett Klubtól) valamint Holper Bálint, Lukács Balázs és  Takács Arnold.  :great: Hatalmas gratuláció nekik! :D :D :D
Last edited by Kaktusz on 2013.08.18. 07:40, edited 1 time in total.

kogi

Post by kogi »

Sziasztok!
Most szeretnék azoknak a díjazottaknak is gratulálni, akikkel Zalaegerszegen nem találkoztam személyesen!Nagy örömmel fedeztem fel az asztalokon azokat a munkákat,melyeket a táborban láttam készülni!

Kaktusz

Post by Kaktusz »

kogi link wrote: Sziasztok!
Most szeretnék azoknak a díjazottaknak is gratulálni, akikkel Zalaegerszegen nem találkoztam személyesen!Nagy örömmel fedeztem fel az asztalokon azokat a munkákat,melyeket a táborban láttam készülni!
Köszönjük a segítségedet is és azt is, hogy gondolsz ránk és velünk vagy :great: Nagyon sokat számít ez nekünk. :great:

Kaktusz

Post by Kaktusz »

szabszabi link wrote: Csütörtökön nagyon jól éreztem magam veletek.Remélem,hogy jövőre is sikerül összehozni a tábort.Attilának köszönjük a finom pince pörköltet.Az esti parti is remekül sikerült.Szakkörön remélhetőleg találkozunk.Éva Amazon :D :D :D :D :D
Örülök, hogy ezt mondod. A sikerben és a jó hangulatban  kétségkívül nagy szereped volt Neked is!  :great: Jövőre talán több időt tudsz a táborban tölteni!  :great:
Last edited by Kaktusz on 2013.08.18. 08:01, edited 1 time in total.

szabszabi

Post by szabszabi »

Jövőre egész héten a Zsolti segítségére lenni.Remélem,hogy főnökeim ezt lehetővé fogják nekem tenni. :)

Bozsó

Post by Bozsó »

2013.08.23-án Újra Szakkört tartottunk,a Táborból 3 gyermek komolyan vette invitálásunk és ma ismét velünk makettezett.Köszöntjük őket a csapatban.Szeretném megköszönni mindenkinek aki segitette a tábor és a szakkör munkáját.
Embernek lenni minden körülmény között

Bozsó

Post by Bozsó »

2013.09.06-án Az Új tanév első szakköre volt a nyári szünet után a gyerekek még nem igazán szeretik az új állapotot de majd megszokják.Kogler Gábor látogatott el hozzánk és bevezette a csapatot a dioráma épités rejtelmeibe az alapok épitésével,nagy érdeklődés és közös munka volt.Köszönjük Gábor.De Beszéljenek a képek.
Attachments
DSC_0092.jpg
DSC_0094.jpg
DSC_0096.jpg
DSC_0094.jpg
DSC_0089.jpg
DSC_0097.jpg
DSC_0085.jpg
DSC_0084.jpg
DSC_0083.jpg
Embernek lenni minden körülmény között

Post Reply