Gyermek makettező klub Fertőszentmiklóson

Makettezés és a pedagógia együttműködése. Osszuk meg tapasztalatainkat a hobbi népszerűsítéséről.
talbi

Re:Gyermek makettező klub Fertőszentmiklóson

Post by talbi »

Bozsó link wrote: Dec  16 ujra összegyültünk. Megtartottuk első házi versenyünket a gyerköcök élvezték a mai napot amig a zsüri munkálkodott, addig ők rc tankokkal játszottak. az eredmények kihirdetése uán egty jó kis kötetlen beszélgetést tartottunk a jővő évi munkamenetről,versenyekről,kirándulásról. Az eredmények 1 Lukács Dániel, 2 Nagy Luca, 3 Holper Bálint.
Nagyszerű ! Én itt Budakeszin pont egy hete a karácsonyi vásár keretében toboroztam a saját kis "makett kiállításommal " néhány fiatalt. Jó volt látni a csillogást a szemükben, hogy valaki felkarolja őket. Januártól indulunk. Azt javaslom mindenkinek aki csak megteheti, hogy a saját  háza táján próbáljon indítani ilyen kezdeményezést!
Nektek pedig sok sikert a továbbiakban is!

Bozsó

Post by Bozsó »

Sok sikert kivánunk nagyon hálás  és örömteli feladat bevezetni a gyerekeket a makettezés rejtelmeibe. A saját tapasztalom hogy ha müködtö jönnek a felnőt makettezők szülök ha nem makettezni de beszélgetni, van olyan szülö aki már fontolgatja az első makettjét.
Embernek lenni minden körülmény között

Bozsó

Post by Bozsó »

Dec 30 án ismet összejöttünk az ünnepek után jó volt ujra látni a srácok töretlen lelkesedését. Luca anyukájának köszönjük a szilveszteri hangulatot, nagyon jól éreztük magunkat.
Boldog új Évet Kivánok mindenkinek.

Bozsó

Post by Bozsó »

Sziasztok Januárban két alkalommal találkoztunk, az első makettek után egy sokkal részletesebb épitésbe keztek az ifjak. Az épitési hibákat onkontrollal kezelik és ki is javitják a egymást festékkel segitik .Már mindenki szórópisztollyal fuj, Készülünk Szolnokra de a makettezés nem lóverseny .

Üdv Bozsó

Tibor

Post by Tibor »

Csak gratulálni tudok!  ;) :-* :) :) :)
Üdvözlettel: Borsody Tibor

Bozsó

Post by Bozsó »

Február 10-én újra összegyültünk. Többnyire festettünk és lakkoztunk.
És eldöntöttük a szakkör nevét.Fertöszentmiklósi Ifjusági és Szabadidőközpont Makett Szakkör.
Rőviditve FIXMSZ (elég vadnak hangozhat elsőre) most egyeztetünk a vezetéssel a névhasználat miatt.
A gyerekeknek logotervezési versenyt irtunk ki természetesen makett fődijal.

Bozsó

Post by Bozsó »

Február 24 én ujra összegyültünk nagyon jó hangulatban zajlott a makettezés már rendszerint nem tudjuk tartani a 2 órás keretet de ennek én csak örülök.A gyermekek készülnek a Szolnoki makettversenyre, magamrol nem is beszélve. Reméljük sokáig tudom irni a szakkör utáni kommenteket. Segitőinknek köszönjük a munkájukat.

Bubu

Post by Bubu »

Dicséretes Bozsó Mester,sok sikert a jövőben is!!!  ;)

Üdv:Bubu
"Sok minden megbocsátható az ember életében, de a barátság elárulása soha!"

Bozsó

Post by Bozsó »

Köszi Bubu, és bennetek is szeretettel várunk akár egy jó kis eszmecserére, beszélgetésre.

Bozsó

Post by Bozsó »

03.09-én újra összegyültünk megbeszéltük a Szolnoki Maketverseny élményeit. És tovább dolgoztunk.
Lassan újabb munkák készülnek el.

Post Reply

Return to “Utánpótlás nevelés”