Gyermek makettező klub Fertőszentmiklóson

Makettezés és a pedagógia együttműködése. Osszuk meg tapasztalatainkat a hobbi népszerűsítéséről.
Bozsó

Re:Gyermek makettező klub Fertőszentmiklóson

Post by Bozsó »

05.04 án újra dolgoztunk a gyerekek kezdenek önállöak lenni a foglalkozást várják és a saját elképzeléseiket elmondják és megvalósitják. Ez abban értendö hogy még nem rendelkeznek szórópisztollyal és kompresszorral azt én viszem. Ők ugy idozitik a makett készültségét hogy a szakkörön le tudják fujni a következö szint vagy lakkozást.
Embernek lenni minden körülmény között

Bozsó

Post by Bozsó »

05.18-án újra találkoztunk, a Celldömölki verseny elökészületeit végeztük. Szeretnénk minél jobban szerepelni hogy még nagyobb ambiciót kapjanak a gyerekek.Van még több meglepetésem is de mindent a maga idejében.

Bozsó

Post by Bozsó »

05.20-án Celldömölki makettversenyen voltunk.A srácok nagyon élvezték voltak akinek az első versenye volt és most szembesült hogy müködik menni fog ez.Eredményeink Lukács Dániel.Ifjusági harcjármű ezüst.Fodróczi Ádám Ifjusági Polgári jármű Arany és egy különdij.Jővö hét zsufolt lessz,szombaton Dunaszegre megyünk,vasárnap a XIX Fertőszentmiklósi napok keretében a baráti társaságok és civil szervezetek fözésében veszünk részt reméljük jól sikerül és a gyereknek tudunk vásárolni eszközöket.

Bozsó

Post by Bozsó »

04.26 án Dunaszegen vettünk részt ahol nagyon jól éreztük magunkat a gyerekek élvezték minden percét unatkozni nem volt idejük az éeredményeink Ferenczy Csaba 2 ezüst 2 bronz.
Fodróczi Ádám 3 arany.Fodróczi Márk 2 arany.Holper Bálint 1 bronz.Lukács Dániel 1 arany 1 bronz. Nagy Luca 1 ezüst és a legfiatalabb lánynak járó különdij. A makettszakkör különdiját Pércsy Ákos ferrarija érdemelte ki.04.27 én két fontos esemény lessz 1. 20 éve kezdtem meg sorkatonai szolgálatomat.2 a 19 Fertőszentmiklósi napok keretében fözünk a remélt bevételből a gyerekeknek festéket és szerszámokat szeretnénk venni.
Attachments
DSCF1843.JPG
DSCF1774.JPG

Bubu

Post by Bubu »

Ügyesek vagytok,gratulálunk!  ;) A sorkatonai jubilálásodhoz is persze!!Javaslatom,hogy szolgálati gyakorló egyenruhában  főzzél!!! :D
"Sok minden megbocsátható az ember életében, de a barátság elárulása soha!"

Roland (Bf-109)

Post by Roland (Bf-109) »

Gratulálok!

Remek ember vagy, csak így tovább, még több "nyakbavalót" kívánok Nektek! ;)
ImageImage

Forintos

Post by Forintos »

Úgy látom a "siker-grafikon" meredeken felfelé ível!
További szép eredményeket kívánok: Kálmán
Image

Bozsó

Post by Bozsó »

Köszönjöm az elismerö szavakat de a siker a gyerekeket és szüleiket és segitöinket illeti. 19 évvel ezelött én már próbálkoztam akkor falakba botlottam, de ez már történelem remélem meg sokáig tudom irni a kommenteket.Ma a szakkör bevélre tett szert amiből festéket szeretnénk vásárolni.Köszönetet mondunk Csitei Bélának hogy elfogadta meghivásunkat a fözésünkre reméljük jól érezték magunkat. Köszönjük az ajándékot. És nem utolsó sorban a Mosonmagyaróvári makket Klubnak a Celldömölkben kapott ujságoknak nagyon szépen köszönjük a támogatást.
Attachments
DSCF1970.JPG
DSCF1965.JPG
DSCF1944.JPG
DSCF1943.JPG
DSCF1921.JPG
DSCF1904.JPG

Bozsó

Post by Bozsó »

06.01-én újra találkoztunk a gyerekek tele élményekkel a elmult hét versenyei és kiállitása után. Két új tag csatlakozott hozzánk Ábrahám Áron,Papp Márton, Újra 9-en vagyunk.

Bozsó

Post by Bozsó »

06.19 én az évi rendszeres Alkotótábor keretein belül a mai nap a makettezésé volt a főszerep 23 fiatal lány és fiú vegyesen reggel nekiláttak 1/72 es repülőépitésnek 3-rom órára már el is készült jó pár darab. Tavaly az alkotótáborban kezdödött a makettszakkör gondolata azóta eltelt 1 év és a lelkesedés töretlen, ma már a szakkör tagok segitették a táborban résztvevőket a makettezés első lépéseiben.Az elmult hétvégén Pápán jártunk és az eredményeink Lukács Balázs 1 Arany,Lukács Dániel 1 Bronz,Ferenczi Csaba  1 Ezüst,Fodróczi Ádám 1Ezüst 1 Bronz,Fodróczi Márk 1 Bronz.
Attachments
DSCF2393.JPG
DSCF2386.JPG
DSCF2376.JPG
DSCF2374.JPG
DSCF2372.JPG
DSCF2365.JPG

Post Reply

Return to “Utánpótlás nevelés”