MosonShow 20th16

gszaszko
Kapcsolat:

MosonShow 20th16

Hozzászólás Szerző: gszaszko » 2015.04.21. 20:42

Kedves Makettezők, barátaink, látogatók!

Már csak 360 napunk maradt, hogy megrendezhessük a 20-dik jubileumi rendezvényünket. Természetesen már elkezdtem az ötletelést a Workshopokkal, építve az idei tapasztalatokra. Egyenlőre azt tudom elmondani, hogy az eddig befektetett munka kezd megtérülni, már nem kell lasszóval fognom az embereket, mert ők maguk jelentkeznek, hogy jönni akarnak, előadást akarnak tartani.
Nem lovalom magam abba a tévképzetbe amibe tavaly, hogy ígéreteket veszek kész tényként, mivel a klasszikus hasonlattal élve, a padlás is tele van már ígéretekkel.
Az idei évtől egy újítást is bevezetek, ami lehetővé teszi nektek a minél nagyobb szabadságot a workshopok tekintetében.

Szeretnélek megkérni benneteket, hogy a következő kategóriákban nevezzetek meg számotokra kedves makettezőket akiket ti is szívesen látnátok egy workshop keretén belül.

-AFV (harcjármű) (már ígéretet tett Andy Taylor, Alex Clark, Roman Volchenkov pedig biztosan visszajön)
-Aeroplane (repülő) Teljesen nyílt a dolog
-Figures (figurák) (Rodrigo Ciprés biztosan visszajön, Sci-fi figurát fog festeni)
-Diorama (diorámák) (Volker Bembenek már egy erős talánnal nyitott szombaton)
-Civilian Vehicle (civil járművek) Teljesen nyílt bárki nevét szívesen látom.

Egy meglepetés azonban már most van, jövőre itt lesz ismét a Mirko Bayerl és nagy nagy örömömre előadást tart, bár ő valóban csak előadni fog. Témája élménybeszámolók a harctér kutatásról, s amolyan kérdezz felelek ebben a témában.

Segítségeteket, ötleteiteket előre is köszönöm!

Üdv
Gergő

Laccer89

RE: MosonShow 20th16

Hozzászólás Szerző: Laccer89 » 2015.04.22. 10:28

Üdv,

Civil jármű bemutatóra lenne pár ötletem:
Michael Kröger
Tom Ruijter
Sascha Müller

Remélem valamelyikőjük el tud majd jönni :)

Üdv, Laccer

beczy

Hozzászólás Szerző: beczy » 2015.04.22. 20:01

Figurás dologgal kapcsolatban lenne pár ötletem, ha már Európa egyik legnagyobb meg legelismertebb versenyéről beszélünk. Például meg lehetne próbálkozni Pegasoék idecsábításával (György Lacinak asszem van kontaktja Pietrohoz): adni nekik egy frekventált helyet, molinóikat kirakni minél több helyre. Ha sikerül őket meggyőzni, akkor Pietrot és Diegot - akár Julát - is érdemes lenne befűzni bemutatóra, külföldi versenyek tapasztalata alapján ez szokott náluk működni. Nekik reklám, a rendezvénynek meg reklámérték, ha ilyen nevek itt lennének.

De meg lehetne próbálkozni az Alexandros Models kapcsán Alexandrevel is, ő is szokott workshopokat tartani. De az olaszok közül érdemes lenne megkörnyékezni Massimo Pasqualit is. Vagy az ukrán Popovichenkot vér, koszolás, stb. kapcsán. De egy-két göröggel is meg lehetne próbálkozni. Vagy ott van Johan Fohlin, ő egy-két éve versenyzett is. Vagy a MassiveVoodoo csapatából is lehetne szemezgetni.

Csak pár ötlet, ha kontakt kell valakihez szólj, de azt sajnos nem tudom bevállalni, hogy le is tárgyalom velük a dolgot, max rákérdezek és ha nyitott rá az illető, akkor a részleteket megbeszélitek.
Béla

gszaszko
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: gszaszko » 2015.04.24. 00:49

Köszönöm srácok! Jegyzetelek! Próbálom a jubileumra a legnagyobb durranást összehozni!

milesChristi

Hozzászólás Szerző: milesChristi » 2015.04.24. 08:18

Én már említettem Jean Bernard André nevét, akinek néhány különlges hangulatú vinyettáját a Modelábanr, vagy a TWM-ben is láttam már. Nem tudom tart-e workshopokat, de talán egy próbát megér. (nem tudom, az "Állkapcsok" című-t nem láthattam-e évekkel ezelőtt Móváron is.... Vagy valamivel keverem...)

http://www.jbadiorama.com/
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára milesChristi 2015.04.25. 00:57-kor.
"Non nobis, non nobis, Domine! Sed nomini Tuo da gloriam!"

Uly

Hozzászólás Szerző: Uly » 2015.04.30. 23:15

Aeroplane repülő workshopra pár név:

Kormos Péter
Szabó Ákos
JM Villalba
Daniel Zamarbide
http://dzmodels.blogspot.hu/
Diego Quijano
http://dqscaleworks.blogspot.hu/
Jamie Haggo
http://haggismodels.blogspot.hu/
Uly

atu
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: atu » 2015.05.01. 05:59

Kedves Gàbor,
Szeretnék egy otlettel elo àllni hogy legyen egy gyermek sarok ahol a gyerekek tudnànak épiteni abbol a témàbol amibol szeretnének és amibol akarnak,ez màr nyugaton bevàlt téma  a versenyeimen szinte mindig talàlkozom vele,szerintem ezzel lehet igazàn népszeruseteni ezt a hobbit.
En hajlando vagyok anyagilag tàmogatni ezt az otletet,annak is orulnék hogy ha màsok is csatlakoznànak ehhez,természetesem beszélek a baràtaimmal is hogy segitség tàmogassàk az otletem.
Ha ugy véled hogy làtsz ebben fantàziàt priviben keress meg.

Udv

atu
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára atu 2015.05.01. 06:00-kor.
Kép

gszaszko
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: gszaszko » 2015.05.01. 07:35

[quote="Szia Uly!Kormos Péter korábban közölte már velem, hogy nem szeretne előadni.Szabó Ákost még nem kerestem meg ebben a témában, jó ötletnek tűnik köszönöm.Villalba az idei Mosonshow előtt két héttel mondta le szereplését. Még egyszer megkérdem, de ha jövőre is cserbenhagy nálam többet nem rúg labdába.Zamarbide "szintén zenész" eljátszotta a hattyú halált hogy ő miért is kénytelen lemondani, családi gondokra hivatkozva. De kap még egy felkérést természetesen.Diego Quijano és Jamie Haggo nevei teljesen ismeretlenek számomra, megnézem, mit hogyan ügyködnek, aztán meglátjuk érdemes e idecsalni őket.Köszönöm az ötleteket!Üdv:Gergő Uly"]
Aeroplane repülő workshopra pár név:

Kormos Péter
Szabó Ákos
JM Villalba
Daniel Zamarbide
http://dzmodels.blogspot.hu/
Diego Quijano
http://dqscaleworks.blogspot.hu/
Jamie Haggo
http://haggismodels.blogspot.hu/
[/quote]
atu írta: Kedves Gàbor,
Szeretnék egy otlettel elo àllni hogy legyen egy gyermek sarok ahol a gyerekek tudnànak épiteni abbol a témàbol amibol szeretnének és amibol akarnak,ez màr nyugaton bevàlt téma  a versenyeimen szinte mindig talàlkozom vele,szerintem ezzel lehet igazàn népszeruseteni ezt a hobbit.
En hajlando vagyok anyagilag tàmogatni ezt az otletet,annak is orulnék hogy ha màsok is csatlakoznànak ehhez,természetesem beszélek a baràtaimmal is hogy segitség tàmogassàk az otletem.
Ha ugy véled hogy làtsz ebben fantàziàt priviben keress meg.

Udv

atu

Zoltan

Hozzászólás Szerző: Zoltan » 2015.05.01. 22:08

David Rapasi és Tolga Ulgur is egész pofás repcsiket épít (ha esetleg a nagyágyúk megint kifogásolnának).
Üdv.: Sármány Zoltán

Kép

gszaszko
Kapcsolat:

Re: MosonShow 20th16

Hozzászólás Szerző: gszaszko » 2015.10.05. 03:27

Tisztelt Uraim!

Erősen korlátozta a megmondó hatalom hányan jöhetnek jövőre a workshopra, de én ezt...... na jó valamennyire igyekeztem betartani!

Nos akkor lássuk kik azok akik nagy valószínűséggel jövőre a tangát is lebemutatózzák rólatok:

AFV

Michael Rinaldi - USA
Roman Volchenkov - Orosz
Sergiusz Peczek - Lengyel
Andy Taylor - Angol

Repülő

Diego Quijano - Spanyol
Sampson WS Yu - Taiwan
Chris Wauchop - Ausztrália (egyenlőre csak ígéret, de már legalább beszélünk róla)

Figura

Pepa Saavedra - Spanyol
Kirill Vladimirovics kanaev - Orosz
Valami neve nincs gyerek, tök ismeretlen..... BILL HORAN - USA

Dioráma

Volker Bembennek - Német (egyenlőre egy masszív ígéret)
Bernhard Lustig - Német
Markus Eriksson - Svéd

Civil járműre még kutatom a hozzávalókat!

Nem lesz ez az év sem olyan rossz :D

Válasz küldése

Vissza: “Hazai versenyek”