Szolnok 2012

magoo

Re:Szolnok 2012

Hozzászólás Szerző: magoo » 2012.03.11. 03:34

Kedves Part!

Van néhány fontos dolog, amit még a végén szeretnék tisztázni!

„Javaslataimat és észrevételeimet láthatóan csípőből elutasítottad, ehhez nem tudok mit hozzáfűzni, amit akartam már elmondtam velük kapcsolatban, sajnálom hogy nem értjük meg egymást.”
Értelmezési hiba van nálad, mert ez volt a válasz:
„Rendben, a versenyszabályban minden súlyos hibát sorolj fel, hogy minden zsűritag tudja követni és indokold is meg, hogy ez miért oly súlyos, hogy mellette minden más eltörpül! Ha nincs környezet, kihúzzák azt a szempontot, nem veszít pontot.”
Ebben kérlek, emeld ki, hogy mi volt az elutasítás a válaszomban csípő magasságból?

Értelmezési, vagy feledékenységből adódó hiba:
„Kérlek, ha válaszolsz, fejtsd ki légy szíves, hogy a jelenleg érvényes szabályok értelmében van-e jogalapod zsűri kritizálásra. A kérdésre a hosszú válasz is jó, de hagy kérjem, hogy legyen benne egy igen, vagy egy nem.”
Tedd meg légy szíves, hogy erre válaszolsz, ahogy kértem. A szabályokat el tudod olvasni, fenn van minden makettes fórumon, majd várok egy igent, vagy nemet. Úgy gondolom, hogy ez a válasz mindenkinek jár, hiszen az elmúlt napok balhéjának jogalapját ez a válasz világítja meg. Abban az esetben, ha nem válaszolsz rá, kérek minden makettezőt, hogy vonja le belőle a megfelelő tanulságot, és tegye tisztába magába, hogy mekkora probléma van a zsűrizéssel és mekkora egy versenyzővel!! Ha nem jön válasz, én is levonom a következtetésemet és erről szívesen tájékoztatlak.

Értelmezési, vagy feledékenységből adódó hiba:
„Mivel nincs két napod, hogy végig csináld a zsűrizést, csak kiállítóként, vagy versenyzőként számíthatunk rád.
Javaslat:
-  ne versenyezz, mert megint csalódott leszel
-  állítsd ki a makettedet, hiszen nem fontos neked az érem
-  ne gyere el és akkor nem lesz balhé 2013-ban a neten

Bármelyiket választod, köszönettel elfogadom!”

Nem tudom melyik szimpatikus neked, kérlek, hogy válassz belőle, csak azért, hogy tudjam lesz-e jövőre is egy olyan hét a verseny után, amikor foglalkozni kell veled.

Kérlek, olvasd át Itom utolsó hozzászólását! Ez a pozitív stílus.

A VÁLASZODAT VÁRVA:
Magó Károly

Nagyon fontos, hogy a figura szekció minden zsűritagja továbbra is élvezi a szolnoki rendezők teljes BIZALMÁT! Kérem őket, hogy Mikihez hasonlóan folytassák azt a munkát, melyre nagy szükségünk van nekünk rendezőknek és a versenyzőknek!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára magoo 2012.03.11. 03:37-kor.
Kép

magoo

Hozzászólás Szerző: magoo » 2012.03.11. 10:09

Kedves Demír Ali!
A véleménynyilvánítás joga mindenkinek jár! Abban az esetben, ha ez építő jellegű itt a helye. Nem az a baj, hogy különböző a véleményünk! Hanem inkább az, hogy a tiedet nem sikerült kulturáltan előadnod. Szó belefojtásról nincs szó, csak mindennek meg van a helye és ideje, valamint etikus formája.
A válaszokat megkaptam, köszönöm!
Elnézést kérésed nagy tisztelettel elfogadom!!! Várunk jövőre is!
Részemről is le van zárva!

Köszönettel és tisztelettel:
Magó Károly
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára magoo 2012.03.11. 10:11-kor.
Kép

HUJBI

Hozzászólás Szerző: HUJBI » 2012.03.12. 19:40

elnézést kérek azoktól, akik vették a fáradtságot és elolvasták a hozzászólásaimat, különösen pedig azoktól, akik reagáltak is rá, de rövid mérlegelés után törlésre kerültek. ettől függetlenül a véleményemet fenntartom.  > :(
"apa, valaki beleszórta a szemembe a homokozót."

Válasz küldése

Vissza: “Zsűrizés a hazai versenyeken”