Zsűrizés ötletek javaslatok - Figura

Black Army
Kapcsolat:

Re:Zsűrizés ötletek javaslatok

Hozzászólás Szerző: Black Army » 2012.04.07. 06:59

1. Megjegyezném, hogy ez a móvári zsűri kiválasztás megint a lehető leghülyébben, az utolsó pillanatban történt meg
2. Móváron nem hiszem, hogy lesz idő bármit is megbeszélni, főleg, hogy zsűriznünk kell, és erre nem készültünk
3. Tegnap derült ki számomra, hogy mérvadó figurásoknak nincs hozzáférése ehhez a topikhoz. Eddig tehát hiába vártuk, hogy hozzászóljanak, ráadásul úgy fognak Móváron zsűrizni, hogy fogalmuk sincs az itt lezajlott beszélgetés eredményeiről
Mindjárt megyek is az adminba és bővítem a hozzáférést.
Üdv: Schuller Balázs
Kép http://www.blackarmymodells.com

Vadász
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Vadász » 2012.04.10. 07:28

Nem én vagyok a zsűri elnöke.
Kép

Black Army
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Black Army » 2012.04.10. 10:13

Moderáltam a topicot. Én is mérges vagyok a szervezés menete (és a standunkon lévők tudtomon kívüli  beszervezése) miatt, de ez részemről az egész rendezvényre vonatkozik és nem ide tartozik. Főleg, hogy – a sokat szidott – 2009 óta mindig volt külföldi tagja a figurás zsűrinek, most pedig jól visszafejlődött ebben is a verseny.

(Szeretném leszögezni és kérni, hogy senki ne tekintse a figurásokat egy testületnek. Nem várható el és nem is akarunk egy  egységes, megbonthatatlan, hierarchikus csoport lenni. Vannak emberek, akik figurákat készítenek, vagy festenek, vagy mindkettő és ennyi. Nem fogunk céhbe tömörülni, nem fogunk vezetőket választani.)

Szorítkozzunk a mostani hétvége megoldására.
Most végül is van pontozólapunk? Ha nincs nem gond, akkor szemrevételezéssel zsűrizünk. Olyan lapot nem fogok elfogadni, amit itt nem tisztáztunk előtte - ha esetleg valaki önszorgalomból összeállítana egyet. S nem csak én nem fogom elfogadni, de a többiek sem fogják, legalábbis akik a mi standunkról jönnek (Szabó Gábor és György Laci), hisz csak mától van hozzáférésük a fórumrészhez, s idejük sincs felkészülni, mivel napi 10 órát dolgoznak.

Black Army
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Black Army » 2012.04.10. 18:30

Figyelj Krisztian!

Megertem amit irsz, egyet is ertunk sok mindenben, de kerlek, hogy ne szemelyeskedjunk. En sem mondtam neveket. (Pista kapott most eleget.)
Valoban elvon iranyzat a figuras, de zsurit akkor is egy zsurielnok, vagy a rendezvenyek szervezoi allitjak ossze. Tehat a mosom kezeimet nem jatszik, hisz nincs es nem is lesz figuras szakszervezet, aki kiutal zsuritagokat. Azokat mindig kulon-kulon keresni kell.
Tavaly megkertetek, hogy szedjem ossze a zsurit, megtettem. Ugy tunik Vida Balazs nem tudta metenni ezt valamiert. Nem volt ideje, infoja stb.nem tudom, nem dorgalnam erte. A vegso keret osszeallasanak felugyelete a szervezok dolga.
Pista privat levelben ramutatott, hogy a kiiras szerint szemrevetelezeses zsuri lesz a figura kategoriakban. Ezzel vonatkozo kerdeseim targytalanna valtak. (Nekem sem volt idom ennek utánanezni, kulonosebben felkeszulni sem. Hangsullyozom, hogy tobbsegunk csak szivessegbol es a helyzet megmentese erdekeben vallalta a feladatot. Persze nem fogunk slendrian munkat vegezni.) 
Ettol fuggetlenul iden dulore kell jutnunk a pontozolap kapcsan.

Vegul en is mondtam neveket, megkovetem magam es elnezest kerek. Remelem nem bonyolodunk megint konfliktusba es sikerul kozos nevezot talalni.

Válasz küldése

Vissza: “Zsűrizés a hazai versenyeken”