Képek beszúrása fórum hozzászólásokba

Itt bárki felteheti a fórum működésére vonatkozó kérdéseit. Igyekszünk mielőbb válaszolni!
ltom74

Re: Képek beszúrása fórum hozzászólásokba

Hozzászólás Szerző: ltom74 » 2009.09.09. 22:35

Akkor pl. blogspot-os kepre linkelni ne is probaljak?

Most nem muxik...

Black Army
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Black Army » 2009.09.16. 02:41

Ha fotóbuckás képet linkelsz be, akkor már nem is kell lenyomni az img gombot, a lényeg, hogy egy külön sorban legyen a kép forráslinkje, illetve, hogy ne kerüljön enter a linkbe.
Nézd meg szerkeszt paranccsal, hogy mit csináltam a képeddel, azaz a linkjével.
Üdv: Schuller Balázs
Kép http://www.blackarmymodells.com

Tibor

Hozzászólás Szerző: Tibor » 2009.09.16. 04:53

Fiúk!
Lehet, hogy olyan vagyok mint egy buta gyerek, de ha már belekezdtem segítsetek a következőkben:
- Amikor képet viszek be Photobucketről egy hozzászólásba, hogyan lehet a kép méretét optimalizálni, hogy a kép egy része ne lógjon ki (magyarán nem az egész jelenik meg, mert kevés a hely);
- Hogy lehet egyszerre több képet kijelölni a Photobucketen és áttenni a hozzászólásba, mert egyenként átteni rendkívül macerás és időigényes.
Előre is kösz
Üdvözlettel: Borsody Tibor

Kormos Peter
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Kormos Peter » 2009.09.16. 06:43

Fiúk!
- Amikor képet viszek be Photobucketről egy hozzászólásba, hogyan lehet a kép méretét optimalizálni, hogy a kép egy része ne lógjon ki (magyarán nem az egész jelenik meg, mert kevés a hely);
Feltöltésnél van egy ilyen sor, hogy "Use CTRL to select multiple files (more options)"

Ott ki kell választani a "15" screen ( 800 x 600 )"-t. Adott esetben a pipát le lehet szedni a
"Add more tags and descriptions after upload. " -ról, majd save.

800x600-as képfelbontás szerintem tökéletes fórumra képméretnek. Persze az egész monitor meg képernyő felbontás függő is. Van akinek jó ez a méret van akinek ez is problémát okoz...

- Hogy lehet egyszerre több képet kijelölni a Photobucketen és áttenni a hozzászólásba, mert egyenként átteni rendkívül macerás és időigényes.
Hááát, sehogy. Azt lehet csinálni, hogy a képek file neveit átnevezeded úgy hogy 1.jpg, 2.jpg, 3.jpg, stb.

Feltöltésnél elég az első linkjét bemásolni a photobucketről, utána már látszik, hogy abban hol van a file neve....és ott át kell írni a neveket a megfelelőre. Érdemes még arra odafigyelni, hogy a képfile-ok neve ne ismétlődjön egy mappában, mert abból csak a baj van...

Rumcajsz
Kapcsolat:

Re:Képek beszúrása fórum hozzászólásokba

Hozzászólás Szerző: Rumcajsz » 2012.01.02. 09:38

NeedBeer link írta: Remélhetőleg válaszol valaki a nyűgömre ilyen régi témában is, én ugyanis ujj vagyok itt, és nem akarok ujj topicot se nyitni ugyanabban a témában.
A gondom a következő: Photobucket-re feltöltöttem a képeket, átméreteztem 800x600-ra, de ha hozzászólok, és berakom a képet, akkor az előnézetben még mindig "túllóg" a kép. Nekem 1024x768- ra van állítva a monitor. Szóval ez most jó így ha feltöltöm, vagy más lesz a gond?
Egyébként ez az "Use CTRL to select multiple files (more options)" dologhoz én lehet hülye vagyok, de nem jöttem rá a működésére! Egyenként kellett átméreteznem, és lecserélnem a képeket. Gondolom 2009 óta változhatott az oldal, ezért a mostanihoz ha lehetne 1 kis segítséget kapnom: hogy töltsek úgy fel, hogy alapból a 800x600 -as képarányom legyen? Előre is köszönöm a válaszokat!
Próbáld meg csatolni. (csatolmányok és további opciók alatt találod) Sajnos a photobucketet nem tudom supportálni túl sokat változott az utóbbi időben.
Üdvözlettel:
Böjthe Krisztián

Z63

Hozzászólás Szerző: Z63 » 2012.01.02. 09:45

Én ugyan abszolút nem értek ehhez, de azt tudom, hogy a régebbi Fotóbuckás képek mindenhol eltünnek, egyik fórumon sem tudtam megnézni két évvel ezelőtti képeket. Lehet más fototárat lenne érdemes nyitni?
KépKépKépKép

Rumcajsz
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Rumcajsz » 2012.01.02. 09:49

flickr nekem bejött. Legenál egy BB code- ot azt kell beilleszteni itt a hozzászólásba.
Üdvözlettel:
Böjthe Krisztián

Válasz küldése

Vissza: “Általános kérdések”