A "helyes" munkahely kiépítése

bigboy

Re:A "helyes" munkahely kiépítése

Post by bigboy »

Üdv,töröltem. :-[
Last edited by bigboy on 2011.01.04. 04:18, edited 1 time in total.
bigboy

Kormos Peter

Post by Kormos Peter »

Kferro link wrote: Ezen a képeden látható az egyik legjobb pigment fixáló (a bekarikázott zöld kupakos), amivel valaha találkoztam:
Az Gunze matricafeszítő, nem?

Annó albérletben én is konyhában, állandóan, ki-be pakolósat játszottam. Pfuj de utáltam...  elég sokat le tud venni a hobbi varázsából. Csak meghajolni tudok a kitartásod előtt Gyula, na meg a többi sorstársén...

bigboy

Post by bigboy »

Üdv.albérletben lakom.Lakásom,kocsim, motorom.makett készletem java,a válság áldozatává vált.Nem iszom nem dohányzom,a makettezés az ami nem hagyott lejjebb süllyednem.
Üdv bigboy
bigboy

Sheeresman

Post by Sheeresman »

Kferro link wrote: Sheeresman!

Ezen a képeden látható az egyik legjobb pigment fixáló (a bekarikázott zöld kupakos), amivel valaha találkoztam:

Image

Igaza van Kormos Petinek, az Gunze matricafeszítő. Nem szeretek matricázni, de a Tristar matricája olyan szép és vékony volt, hogy felraktam.

De ha tudod, hogyan kell pigment fixálásra használni,és elmondanám, akkor megköszönném.

:)
Kérem, mindenki őrizze meg a pánikot, nyugalomra semmi ok.  ImageImage

Forintos

Post by Forintos »

Üvözlet! Meg vagyok nyugodva, mert úgy látom sok közös van a"szentélyek" kialakításában, vagy inkább kialakulásában. Van egy régi (nekem tetsző) mondás, miszerint a rend a hülyék dolga, a zseni átlát a káoszon! Alkalomadtán én is teszek fel képet barlangomról.
Forintos Kálmán
Image

Sokolka

Post by Sokolka »

Én "tetőlakó" lettem :( , de legalább ebben a két helységben még véletlenül sincs átjáróforgalom, eltévedt kisgyerek meg csócsálós degu...

A hülyék táborát gyarapítom, mindig csak az van a műhelyben, amiken éppen dolgozgatok, a többi cuccot szekrényekben tartom elzárva a vegyszerektől...meg se kérdezzétek miért :-[
Image
Image
Image
Image

Üdv:
Miklós

Roland (Bf-109)

Post by Roland (Bf-109) »

Ez igen Miki, katonás a rend!  :)

...én is a kupisabbak közé tartozom, de a gyerkőcök miatt a makettezés nálam egy hátsó szobában van...ahol most nem nagyon fűtünk.
Igazából amikor úgy érzem lesz időm, akkor begyújtok és dolgozgatok.
A vegyszerek és a festés miatt nem tudok bent dolgozni.

Ha majd jön a tavasz - és jön a jó idő  :D - , akkor jövök vissza az egyik külső szobába, hozom az egész hóbelebancot és lehet mindent csinálni.

Ősz végén megint irány hátulra... :)
ImageImage

Forintos

Post by Forintos »

Bocsánat, nem akartam senkit megbántani! Időnként én is rendet rakok, de ha dolgozok, akkor jön a ká
osz
Kálmán
Image

szittyah

Post by szittyah »

Sokolka link wrote: Én "tetőlakó" lettem :( , de legalább ebben a két helységben még véletlenül sincs átjáróforgalom, eltévedt kisgyerek meg csócsálós degu...

A hülyék táborát gyarapítom, mindig csak az van a műhelyben, amiken éppen dolgozgatok, a többi cuccot szekrényekben tartom elzárva a vegyszerektől...meg se kérdezzétek miért :-[

Üdv:
Miklós
ez aztán a steril környezet!
nálam 1 évben egyszer van ilyen rend. 5 percig...  ;D
"Az embernek - ahogy múlik az idő - törekednie kell látókörének szűkülésére, majd egy bizonyos életkor betöltése után szert kell tenni egy egészséges csőlátásra." Pozsonyi Ádám

Az életben két dolog után fut az ember, egyik a nő, a másik a beöntés.

Sokolka

Post by Sokolka »

Kálmán igazából egyet értek! Eddig minden értékes dolog a világon az "őskáoszból" jött létre...

Aki meg borított már telibe nitrót a frissen koszolt tanocskájára( :'(), vagy öntött parafint a szórópisztolyba, az jobb, ha nem ad lehetőséget sem efféle történéseknek később... :D :D :D

Ja, és soha, semmilyen okból kifolyólag sem szabad a poharat/sörösüveget stb. az éppen száradó figura fölé tenni a polcra, úgy ha előtte már beleittunk!  :-[

Roli! Ismerős ez a kinti műhely mizéria!
Évekig én is így költözködtem. Sosem tudtam, hogy megfagytak-e az éjjel a festékek, vagy megszárad-e a talajnak felvitt massza.
Mindig százszor meggondoltam, hogy mikor mit és miért csináljak...

Post Reply

Return to “Szerszámok”