Festékszóró pisztolyok 3.rész

gabes

RE: Festékszóró pisztolyok 3.rész

Hozzászólás Szerző: gabes » 2015.02.01. 01:20

hirgergo írta: Sziasztok!

A segítségetek szeretném kérni,hátha valaki már találkozott hasonló problémával,tanácstalan vagyok.Van nekem egy H&S Evolution pisztolyom.Elég érdekes problémával állok szemben.Történetesen hogy se a festék se a sima higító(vagy víz)nem jön ki belőle.A ravasz hátrahúzása során semmi sem történik és a legérdekesebb,hogy nem is bugyborékozik vissza,mintha nem akarna lefolyni a festékjáraton keresztül a dűznibe,viszont amint kitekerem a tűvédő kupakot keresztül folyik a folyadék.A pisztolyt többször atomjaira szedtem szét,kitakarítottam semmilyen festék maradvány nincsen,de ha lenne nyilván akkor bugyborékozna is.Tömítések jónak tűnnek.Annyit még megemlítenék,hogy történt egy dűzni és tűcsere.0,2 tű és 0,2 dűzni,előtte jó volt a pisztoly több éven keresztül csak mivel a dűznit(0,2) leejtettem nem is olyan régen,cserélnem kellett.Azt is próbáltam már hogy a tűt visszább állítottam de az sem segített.

Üdv:Gergő
Szia!

A levegő jön?
Saly Gábor   :cool:   Készülőben:Jas-39 Gripen HuAF, Leopard2 A6, Merkava Mk 3D.   (Tégy amit akarsz amíg ezzel nem erőlteted rá másra az akaratodat!)

hirgergo

Hozzászólás Szerző: hirgergo » 2015.02.01. 01:38

gabes írta:
hirgergo írta: Sziasztok!

A segítségetek szeretném kérni,hátha valaki már találkozott hasonló problémával,tanácstalan vagyok.Van nekem egy H&S Evolution pisztolyom.Elég érdekes problémával állok szemben.Történetesen hogy se a festék se a sima higító(vagy víz)nem jön ki belőle.A ravasz hátrahúzása során semmi sem történik és a legérdekesebb,hogy nem is bugyborékozik vissza,mintha nem akarna lefolyni a festékjáraton keresztül a dűznibe,viszont amint kitekerem a tűvédő kupakot keresztül folyik a folyadék.A pisztolyt többször atomjaira szedtem szét,kitakarítottam semmilyen festék maradvány nincsen,de ha lenne nyilván akkor bugyborékozna is.Tömítések jónak tűnnek.Annyit még megemlítenék,hogy történt egy dűzni és tűcsere.0,2 tű és 0,2 dűzni,előtte jó volt a pisztoly több éven keresztül csak mivel a dűznit(0,2) leejtettem nem is olyan régen,cserélnem kellett.Azt is próbáltam már hogy a tűt visszább állítottam de az sem segített.

Üdv:Gergő
Szia!

A levegő jön?

Szia!
Természetesen... :D

bercsi

Hozzászólás Szerző: bercsi » 2015.02.01. 01:39

Hülye kérdés tudom, de a tű rögzítő csavarját is meghúztad? :P
Üdv: Berényi Tamás 
Kép

gabes

Hozzászólás Szerző: gabes » 2015.02.01. 02:08

bercsi írta: Hülye kérdés tudom, de a tű rögzítő csavarját is meghúztad? :P
Nem az, nekem is ez volt az első gondolatom! :D
[/quote]
Szia!
Természetesen... :D
[/quote]
Hát, túl sok ötletem nincs. Még arra tudok gondolni, hogy a düzni nincs rendesen a helyén. Pisztollyal együtt ejtetted le? Mert az nem tesz kárt benne ha simán leejted a düznit! Esetleg a sapka félre van tekerve.... Látni kéne mert így nekem sincs ötletem! :s
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára gabes 2015.02.01. 02:17-kor.
Saly Gábor   :cool:   Készülőben:Jas-39 Gripen HuAF, Leopard2 A6, Merkava Mk 3D.   (Tégy amit akarsz amíg ezzel nem erőlteted rá másra az akaratodat!)

hirgergo

Hozzászólás Szerző: hirgergo » 2015.02.01. 05:36

Igen a tű rögzítve van,előre hátra jár rendesen.

witman

Hozzászólás Szerző: witman » 2015.02.01. 06:47

A levegő is akadálymentesen kijön a pisztolyból? Mivel ha nincs normális nyomás, nem tudja kihúzni a festéket a dűzniből és buborék sem lesz a tartályban...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára witman 2015.02.01. 06:48-kor.
Loud kitty armored kitty rolling box of doom, german kitty panzer kitty boom boom boom! :) Babócsai Norbert

Zengőnyíl

Hozzászólás Szerző: Zengőnyíl » 2015.02.02. 01:23

Ma meghozta a postás az evolution silverline tűhatárolós véget. Tökéletesen kompatibilis az ultrával. Így most lett egy ultra silverline pisztolyom. :)

bisza

Re: Festékszóró pisztolyok 3.rész

Hozzászólás Szerző: bisza » 2018.10.14. 08:55

Sziasztok!
Érdeklődni szeretnék, hogy a meng yun mo pisztoly vállalható-e? Ár/érték arányban meggyőző! Vagy inkább maradjak a jól bevált márkánál egy evolution solonál? Árban ez lenne megfizethető nekem.

A segítséget előre is köszönöm!

Kferro

Hozzászólás Szerző: Kferro » 2018.10.14. 19:13

Az egyik cimborám vett ilyen pisztolyt, s nagyon meg van vele elégedve. Én magam fújás közben nem próbáltam, de a kidolgozása kifejezetten jónak és precíznek tűnt.

bisza

Hozzászólás Szerző: bisza » 2018.10.14. 19:45

Kedves Kferro!
Nagyon köszönöm a válaszodat! Akkor marad Meng. Nekem is nagyon szimpatikusnak tűnik egyébként! Persze csak képek alapján.

Válasz küldése

Vissza: “Festés”