Festékszóró pisztolyok 3.rész

bisza

Re: Festékszóró pisztolyok 3.rész

Hozzászólás Szerző: bisza » 2018.10.16. 20:23

Így fogok tenni. A mai napon meg is rendelem az evot!

Kferro

Hozzászólás Szerző: Kferro » 2018.10.16. 21:25

Szuper! Nem fogod megbánni.
Majd számolj be a tapasztalatokról.

McFrost

Hozzászólás Szerző: McFrost » 2018.10.17. 00:22

Nekem Evo solom van, vettem az alap dobozzal, mert akciós volt és mert egy kedves ismerősöm szerezte, majd utólag vettem hozzá tűhatárolós véget és másik dűzni szettet. MInden pénzt megér, a takarítása pedig egy álom.
Tibai Pista, azaz Doug O'Riordan alias Mason ügynök

bisza

Hozzászólás Szerző: bisza » 2018.10.17. 03:28

No uraim! Most értem haza munkából. Sajnos a reggelen kívül nem voltam gép előtt. Mondom megrendelem az evot. Erre karban tarják az oldalt. Ha most veszik el az akciós stukit, én a kardomba dőlök az biztos!
Egyébként a tapasztalatokról mindenképp be fogok számolni! Sokat várok ettől a befektetéstől! Természetesen a képességeimet is figyelembe véve várok sokat.

McFrost

Hozzászólás Szerző: McFrost » 2018.10.17. 05:38

bisza írta:No uraim! Most értem haza munkából. Sajnos a reggelen kívül nem voltam gép előtt. Mondom megrendelem az evot. Erre karban tarják az oldalt. Ha most veszik el az akciós stukit, én a kardomba dőlök az biztos!
Egyébként a tapasztalatokról mindenképp be fogok számolni! Sokat várok ettől a befektetéstől! Természetesen a képességeimet is figyelembe véve várok sokat.
Írjál nekik mélt, fészkákk, vagy hívd fel!

bisza

Hozzászólás Szerző: bisza » 2018.10.18. 20:46

Elvileg a ami napon megkapom a fegyvert! Nagyon várom és kíváncsi leszek a tapasztalatokra. Természetesen megosztom majd a tapasztalatokat.
Köszönöm mindenkinek a segítségét!

bisza

Hozzászólás Szerző: bisza » 2018.12.08. 07:58

Sziasztok!

Volna egy kis problémám ezzel a pisztollyal. A lényeg, hogy ha nagyon betekerem a tűhatárolót, hogy vékonyan tudjak fújni, akkor egy idő után nagyon nehezen jön ki a festék és köpköd! Mi lehet a baj? Mr Gunze festéket használok, 1:1 arányban hígítva 1-2 csepp retarderrel. Persze után állítok mindig a határolóval és egy darabig működik is. Aztán van olyan, hogy a tűhatárolót teljesen kitekerve sem akar kijönni a festék. Persze elindul, de nagyon lassan, aztán egy csomó hígítót át kell nyomatnom, rajta, hogy rendben legyen. Mi lehet a probléma?

McFrost

Hozzászólás Szerző: McFrost » 2018.12.08. 08:59

bisza írta:Sziasztok!

Volna egy kis problémám ezzel a pisztollyal. A lényeg, hogy ha nagyon betekerem a tűhatárolót, hogy vékonyan tudjak fújni, akkor egy idő után nagyon nehezen jön ki a festék és köpköd! Mi lehet a baj? Mr Gunze festéket használok, 1:1 arányban hígítva 1-2 csepp retarderrel. Persze után állítok mindig a határolóval és egy darabig működik is. Aztán van olyan, hogy a tűhatárolót teljesen kitekerve sem akar kijönni a festék. Persze elindul, de nagyon lassan, aztán egy csomó hígítót át kell nyomatnom, rajta, hogy rendben legyen. Mi lehet a probléma?
Rászárad a tűre a festék, én egy fülpiszkálót belemártók higítóba, és minden egyes fújás előtt azzal áttörlöm a tűt. Rendbe jön tőle.

bisza

Hozzászólás Szerző: bisza » 2018.12.08. 19:45

Sziasztok!

Rászárad a tűre a festék, én egy fülpiszkálót belemártók higítóba, és minden egyes fújás előtt azzal áttörlöm a tűt. Rendbe jön tőle.
Köszönöm! Akkor ezt fogom tenni. Remélem tényleg fog használni, mert most egy kicsit csalódott vagyok a pisztolyal kapcsolatban. Nem bántam meg, hogy megvettem, de ilyen proboémákra nem számítottam. Persze könnyen lehet, hogy én használom rosszúl a stukit.

Kató

Hozzászólás Szerző: Kató » 2018.12.09. 09:08

bisza írta:Gunze festéket használok, 1:1 arányban hígítva
Szerintem ez is gond , hígítsd jobban a festéket ! Én a Gunze-t (mind a vizest , mind az észterest) kb. 2:1 hígító festék arányban hígítom . Több vékony rétegből építem fel a felületet . És van , aki még ennél is jobban hígítja .

Válasz küldése

Vissza: “Festés”