AK Interactive termékek

gabes

Re:AK Interactive termékek

Hozzászólás Szerző: gabes » 2014.05.27. 04:26

Grifx link írta:
Milyen WS-t használtál?
Nos, ezt használom, még nem volt vele gond!
Csatolmányok
lefranc.jpg
Saly Gábor   :cool:   Készülőben:Jas-39 Gripen HuAF, Leopard2 A6, Merkava Mk 3D.   (Tégy amit akarsz amíg ezzel nem erőlteted rá másra az akaratodat!)

g.laca
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: g.laca » 2014.05.27. 05:39

g.laca link írta: Az AK 1945 szettemet (6db festék) elcserélném 1db Dragon Gen2-es MG42-re!!! komolyan!
Jelentkezni privátban!
Senki? Pénteken reggel viszik nálunk a szemetet, addig lehet rá jelentkezni?  > :D

üdv,Laca
Gaál LACA László

Kép

RobinHood

Hozzászólás Szerző: RobinHood » 2014.05.27. 05:46

Szia Laca.

Én jelentkezzék rá ;D csak sajnos nincs Gen2-es MG42-em :( .

tolvajok fejedelme
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára RobinHood 2014.06.11. 08:31-kor.
"Hittel tedd meg az első lépést! Nem kell hozzá látnod az egész lépcsőt, csak az első lépcsőfokot."

Martin Luther King

Amon

Hozzászólás Szerző: Amon » 2014.05.27. 05:59

g.laca link írta: Senki? Pénteken reggel viszik nálunk a szemetet, addig lehet rá jelentkezni?  > :D

üdv,Laca
Nekem van otthon elfekvőben. MG 42, ha jól emlékszem.
Ha gondolod. Megbeszélhetjük privátban.

gallhun

Hozzászólás Szerző: gallhun » 2014.05.27. 09:36

g.laca link írta: Senki? Pénteken reggel viszik nálunk a szemetet, addig lehet rá jelentkezni?

üdv,Laca
Azért ez egy kicsit túlzás. Szerintem a MIG termékek megkönnyítik a nem profi makettezők dolgát. Nem kell tökölni a színek keverésével, nem kell sz...dni a sarazással, porozással, stb. Az AK vagy MIG termékeket meg fogja az egyszerű makettező és használja és örül a végeredménynek. Nekem úgy tűnik egy pár embernek ez szúrja a szemét(akinek nem inge...). Sok profi misztifikálta a dolgait(ezt kevertem azzal, ezt meg amazzal), ez most meg szűnt.
Kép
Kép

diwanya

Hozzászólás Szerző: diwanya » 2014.05.27. 14:30

Az AK vagy MIG termékeket meg fogja az egyszerű makettező és használja és örül a végeredménynek. Nekem úgy tűnik egy pár embernek ez szúrja a szemét

igen ebben is van sok igazság,de még mindig ott a kérdés,hogy mi történik az új festékkel amit a gyári higitó felmar több hét száradás után.
ráadásul ha csak a "kikevert gyári szinekröl van szó azt több festék gyártó is megadja nekünk,én egyébként visszatértem a bolti lakkbenzinre és  bár a sok weathering termékek közül van sok hasznos is azért a java porhintés...szerintem

gallhun

Hozzászólás Szerző: gallhun » 2014.05.27. 20:16

A makett lemosása, Vallejo alapozó(én vízzel higítom), MIG akril(saját higító), MIG lakk, 1-2 nap száradás. Erre mehet a bemosás, kosz stb. Nekem így működik.
diwanya link írta: bár a sok weathering termékek közül van sok hasznos is azért a java porhintés...szerintem
Igen erre írtam, hogy egyszerűvé teszi a makettezést.

Kép
Kép

Mortyi

Hozzászólás Szerző: Mortyi » 2014.05.27. 21:14

Sziasztok!

Én általában gunze alapozót használok, vagy tamiya-t nem a seprést hanem a tégelyest és pisztolyból fújom, használok még vallejo alapozót is a feketét bár ezzel legutoljára úgy jártam hogy fújáskor olyan volt mintha "vizes" lenne kivált a felületre ilyen vízszerűen :( egyszerűen nem tudtam rájönni ,hogy miért még jó hogy csak a görgőket festettem vele. Erre fújom a gunze v. tamiya szineket és igen én keverem ki őket :) aztán az eredmény kérdéses :) valahol ezen a ponton kezdtük el emlegetni az AK és a Mig ammo termékeket a fújásnál!!!!! Ezekről beszéltünk és nem általánosságban a termékekről!!!!! Az általam, Laca által és sok más által tapasztalt problémáról arról, hogy "nehéz vele dolgozni" tapad a tűre, felszedi a Ws stb.
Nagyon sok, termékét használom főleg az AK-nak és még a régi MIG.-nek bár van egy pár új Ammo termékem is és igen nagyon sok mindenben segítenek, leegyszerűsítik stb.
A színhelyességet is emlegettem ezt sem rossz szándékkal, csak a felhasználó miatt,  mert ugye ezek a szettjei mondjuk pont nem a 1945 German Late War Colors (Ak 554 Laca ettől szabadulna ) de ezek a moduláló szettek pl. az Ak 552, az AK 131 azért adnak lehetőséget eltérésre az "eredetitől" ???!!!!
Nagy megelégedéssel használom az AK és az Ammo Mig termékeket de fújni nem tudom őket mármint az akriljait :) én erre gondoltam!

Mortyi

g.laca
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: g.laca » 2014.06.11. 07:52

http://www.network54.com/Forum/110741/t ... +Awakening

Íme egy szépen kivitelezett AK  festékkel festett párduc...mondjuk érdemes elolvasni a kommenteket is  ;)
Gaál LACA László

Kép

Veteranus

Hozzászólás Szerző: Veteranus » 2014.06.11. 08:01

Olyan nagyon nem vitte túlzásba.

Válasz küldése

Vissza: “Festés”