Tanya a keleti fronton

atyitibi

RE: Tanya a keleti fronton

Hozzászólás Szerző: atyitibi » 2015.04.06. 21:58

Köszi szépen a biztatást Pistikém  !  Nincsenek illúzióim ,próbálók  realista maradni hiszen magam is tapasztalom hogy milyen kevesen makettezünk ,ez jól látszik itt az Org -on is . Na meg hát ahol még egy makett újság sem tud talpon maradni ott ne legyen az ember túlzottan optimista .  A gondolat megszületésekor nem is a profit lebegett a szemem ellőt hanem sokkal inkább az hogy én is tudnék csinálni egy ilyet és hogy ez nem semmi egy makettező életében .  Szeretném ha ez valami féle érték lenne, persze csak ésszerűen a helyén kezelve  , nem gondolom hogy zseni volnék . Inkább adni szeretnék mint sem kapni ezért az árakat is ebben a szemléletben szeretném meghatározni ,valahogy úgy hogy ne legyen szemtelenül drága de kacat olcsó sem .  Úgy képzeltem hogy a figurák külön -külön 1350 forintba kerülnének postával együtt postai levél formájában , a készlethez pedig külön tartozna a kutyus is és így egyben 4100 forint volna postával együtt . Nagyából ez az ár egy átlagos fröccsöntött figura duplája és egy műgyanta harmada ahogy én kalkuláltam .

Na igen Szolnok szuper volt ,nagyon jó volt látni hogy nem csak én lelem örömöm abban amit csinálok . Végül is az ottani beszélgetések ültették a fülembe hogy miért nem próbálok meg saját figurákat gyártani mert hogy azok nagyon tetszenek az embereknek . 
Sajnos csak a szombati nap voltunk mert hát én kimaradtam a versenyből de tervezem hogy egyszer az összeset elviszem és kiteszem egy asztalra az egészet , ha egyáltalán lehet ilyet  és ott majd jól meg lehetne mustrálni őket .Vagy ez már túl nagyképű elképzelés volna ? :rolleyes: :P

m7priests

Hozzászólás Szerző: m7priests » 2015.04.06. 23:25

atyitibi írta: ....Vagy ez már túl nagyképű elképzelés volna ? :rolleyes: :P
Igen az!!! :P :D

A figurákhoz: Szerintem ennyiért még a hülyének is megéri, hát még nekem....
Varga István
Up the Irons!
"-Te, Franco nem frankó!
-Hát akkó ki?"

atyitibi

Hozzászólás Szerző: atyitibi » 2015.04.07. 01:06

Akkor csak tessék,csak tessék  ! Beérkeztek az első megrendelések  és hogy ne keljen PÜ -ben keresni az elérhetőségem : atyitibi@indamail.hu      tel: 06203858583 .  

"A figurákhoz: Szerintem ennyiért még a hülyének is megéri, hát még nekem.... "    nem csak hülyéknek ,de természetesen jó kereskedő révén  bárkit kiszolgálok . :P :)

gabig21

Hozzászólás Szerző: gabig21 » 2015.04.07. 02:00

Helló. Nagyon tetszenek a figuráid. Remélem látunk még tőled sok szép diorámát és a figurasorodnak is lesz keletje és esetleg lesz folytatása is. Engem érdekel majd ez a figurasor. Amint lesz egy kis megtakarítás akkor az email címedre írok a rendeléssel kapcsolatban.. :D
Herner Gábor ( Panzer IV J early +figurák +dioráma építés alatt)

atyitibi

Hozzászólás Szerző: atyitibi » 2015.04.07. 03:12

Köszi Gabikám !  Csak szólj mikor és küldöm a "vidéki sanzont " :)

Válasz küldése

Vissza: “Dioráma építés”