Én és a Pz 38-asom

Post Reply
Grüne Teufel

Re:Én és a Pz 38-asom

Post by Grüne Teufel »

Szia!
Ez lehet nem annyira eredeti ötlet de én a Flak kezelőit ültetném a tank farára, didergősen.

atyitibi

Post by atyitibi »

Ez is egy lehetőség és nem is rossz  ;)

m7priests

Post by m7priests »

Szerintem simán cseréld meg....öreg a toronyba, katona a kapuba, na eeeeeez fikcsi.... ;D
Nincs jobb ötletem nekem sem a "taxi" tanknál, ahogy Zöld Ördög írja.
Varga István
Up the Irons!
"-Te, Franco nem frankó!
-Hát akkó ki?"

Kató

Post by Kató »

És ha pár orosz fegyvert szegezne a lefegyverzett legénységre a fal mellett , míg a társaik az új szerzeményt mustrálnák ? Esetleg 1-2 kíváncsi orosz épp megmászná az ellenség technikáját ?  :gondol:
Image
                                       http://felegyhazi-makett.webnode.hu/

atyitibi

Post by atyitibi »

Köszönöm nektek a segítséget ,jó ötleteket adtok !  ;)   Az öreg a toronyba katona a kapuba szerintem nem lenne sablonos .főleg
ha lábbal felfele volna fél meztelen alulról :D   Az oroszos is tetszik bár most valami nyugodt képre gondolnék ,semmi akció csak a karakteres bambuló népség üres tekintettel .

atyitibi

RE: Én és a Pz 38-asom

Post by atyitibi »

atyitibi wrote: Köszönöm nektek a segítséget ,jó ötleteket adtok !  ;)   Az öreg a toronyba katona a kapuba szerintem nem lenne sablonos .főleg
ha lábbal felfele volna fél meztelen alulról :D   Az oroszos is tetszik bár most valami nyugodt képre gondolnék ,semmi akció csak a karakteres bambuló népség üres tekintettel .

Ez igen !
Szép új .tágas nagy csak én nem tudom kezelni .
Szóval , készülődnek a figurák ......
Last edited by atyitibi on 2015.01.16. 06:29, edited 1 time in total.

m7priests

Post by m7priests »

atyitibi wrote:
atyitibi wrote: Köszönöm nektek a segítséget ,jó ötleteket adtok !  ;)   Az öreg a toronyba katona a kapuba szerintem nem lenne sablonos .főleg

Ez igen !
Szép új .tágas nagy csak én nem tudom kezelni .
Szóval , készülődnek a figurák ......
Szép kis csapat!!! Saját gyurmázás? Az arcok és cipők kivételével annak tűnik. Ha azok is, akkor bocs, Tibi maestro.
Varga István
Up the Irons!
"-Te, Franco nem frankó!
-Hát akkó ki?"

atyitibi

Post by atyitibi »

Szia Pisti , köszi szépen !
Jól látod ,a fehér részek azok a műgyanta színei és azok az eredeti figurák részei amiket több figurából ollózók össze és azután egészítem ki azokat a részeket amiket még kell gyurmával . Ennyi az én figurás tudásom ,semmi extra csak így azért egy kicsit az enyémek is .

m7priests

Post by m7priests »

A kopasz figura térdén a kiszakadt nadrág nagyon jó, a festéssel majd hangsúlyozd ki, hogy jobban odavonzza a szemet. Gondolom a téli gatyó bélése más színű, mint kívül...?? A kapucnis csávó arcát is Te faragtad? Mert az zöld...
Varga István
Up the Irons!
"-Te, Franco nem frankó!
-Hát akkó ki?"

McFrost

Post by McFrost »

Szép kis csődület!  :D
A tornyon csücsülő pacák bakancsa tök szép részletes, ellenben a másik, ugyan ebbe az irányba pózoló tag bakancsa meg jellegtelen, mintha szatyor lenne a lábán.
Tibai Pista, azaz Doug O'Riordan alias Mason ügynök

Post Reply

Return to “Dioráma építés”