Én és a Pz 38-asom

Forintos

RE: Én és a Pz 38-asom

Post by Forintos »

Üdv!
Jó, élet-teli lesz a figurákkal!
Talán annyit, hogy a kapucni nem ilyen csúcsos volt.
Kálmán
Image

atyitibi

Post by atyitibi »

Pisti és Pista és Kálmán bátyó  ;)   A kapucnis fejet is én kreáltam ! Nem egy egyszerű nekem figurázni mert nem csak hogy tudást igényelne hanem nagyon sok időt és türelmet is és néha menet közben nem úgy alakul a dolog mint ahogy szeretném, és ez ki hoz a sodromból . Ilyenkor meg kel hogy elégedjek azzal ami összejön és tovább lépek  mert meg köt az anyag és nincs tovább . Persze majd a festéssel még sokat lehet korrigálni optikailag ,ez lesz majd a bakanccsal is amiből csizma lesz :D   és a kapucnit is kevésbé törpösre csiszolom majd .

McFrost

Post by McFrost »

atyitibi wrote:  Pisti és Pista és Kálmán bátyó  ;)   A kapucnis fejet is én kreáltam ! Nem egy egyszerű nekem figurázni mert nem csak hogy tudást igényelne hanem nagyon sok időt és türelmet is és néha menet közben nem úgy alakul a dolog mint ahogy szeretném, és ez ki hoz a sodromból . Ilyenkor meg kel hogy elégedjek azzal ami összejön és tovább lépek  mert meg köt az anyag és nincs tovább . Persze majd a festéssel még sokat lehet korrigálni optikailag ,ez lesz majd a bakanccsal is amiből csizma lesz :D   és a kapucnit is kevésbé törpösre csiszolom majd .
Ja és hát Kálmán egyik "heppjét" had szúrjam be: a kipufogót is kifúrhatnád! ;)
Tibai Pista, azaz Doug O'Riordan alias Mason ügynök

gabig21

Post by gabig21 »

McFrost wrote:
atyitibi wrote:  Pisti és Pista és Kálmán bátyó  ;)   A kapucnis fejet is én kreáltam ! Nem egy egyszerű nekem figurázni mert nem csak hogy tudást igényelne hanem nagyon sok időt és türelmet is és néha menet közben nem úgy alakul a dolog mint ahogy szeretném, és ez ki hoz a sodromból . Ilyenkor meg kel hogy elégedjek azzal ami összejön és tovább lépek  mert meg köt az anyag és nincs tovább . Persze majd a festéssel még sokat lehet korrigálni optikailag ,ez lesz majd a bakanccsal is amiből csizma lesz :D   és a kapucnit is kevésbé törpösre csiszolom majd .
Ja és hát Kálmán egyik "heppjét" had szúrjam be: a kipufogót is kifúrhatnád! ;)
:D   Kálmán bától ezt még nem hallottam. A lánctalp tengely felfúrását inkább. A figurák jól néznek ki. Egyre jobban belejössz a figura faragásba. :cool:
Herner Gábor ( Panzer IV J early +figurák +dioráma építés alatt)

atyitibi

Post by atyitibi »

Na akkor nem várom meg hogy a Mester megdorgáljon fúrok azon a dobon egy likat  . :D   Köszi Pistám ,igazad van !  És te hogy haladsz? ,Szolnokra remélem elkészülsz és ott lesztek !
Köszi Gábor ,igyekszem ! :blush:

McFrost

Post by McFrost »

atyitibi wrote: Na akkor nem várom meg hogy a Mester megdorgáljon fúrok azon a dobon egy likat  . :D   Köszi Pistám ,igazad van !  És te hogy haladsz? ,Szolnokra remélem elkészülsz és ott lesztek !
Köszi Gábor ,igyekszem ! :blush:
Máté vágja a mociba a küllőket, azt várom. Ha meglesz, össze építem a motort és Szolnokra az épített konszepsön utazik.
Háttérben egy másik projektet készítek elő.
Tibai Pista, azaz Doug O'Riordan alias Mason ügynök

Forintos

Post by Forintos »

Dorgálás akkor lesz, ha a dobot fúrod meg! A cső falvastagsága a "heppem"! Igen, a többi "hepp" a tengelyfuratok, a lánctalpak iránya, meg az antennákkal kapcsolatos félreértések. Meg néhány...
Kálmán
Image

atyitibi

Post by atyitibi »

Akkor Pista és én ott leszünk  :P  Kálmán bátyám remélem te is eljössz és ha igen akkor hozol valami hazait ,leginkább téli  diodat szeretném élőbe megnézni egyszer .  

atyitibi

Post by atyitibi »

[attachment=39999][attachment=39999]Sziasztok !
Lassan de biztosan sikerült megfestenem a figurákat .  :P

m7priests

Post by m7priests »

Szép lett! Lesznek még mások is, vagy kész?
Varga István
Up the Irons!
"-Te, Franco nem frankó!
-Hát akkó ki?"

Post Reply

Return to “Dioráma építés”