Én és a Pz 38-asom

atyitibi

RE: Én és a Pz 38-asom

Post by atyitibi »

m7priests wrote: Szép lett! Lesznek még mások is, vagy kész?
Köszi ! Te mit javasolnál , esetleg még néhány civil ? :rolleyes:

gabig21

Post by gabig21 »

Helló. A figurák nagyon jók. Szerintem nem kéne rá más figura. Nekem legalább is kerek a történet. :)
Herner Gábor ( Panzer IV J early +figurák +dioráma építés alatt)

m7priests

Post by m7priests »

atyitibi wrote:
m7priests wrote: Szép lett! Lesznek még mások is, vagy kész?
Köszi ! Te mit javasolnál , esetleg még néhány civil ? :rolleyes:
Néhány kísérő gyalogosra gondoltam, vagy orosz foglyokat terelő germánok vagy egy nézelődő zsiráf feldobná az összképet :D   :P . Civilre csak maximum egy botra támaszkodó anyóka a bejárat közelébe. A civilek nézik az elvonuló bakákat összeállítást már eléggé kivesézted az előzőekben, talán. Egyébként Gabi ötlete is tetszik, hogy ennyien is elegen vannak, akár......bár, ahogy ismerlek ez neked nagyon kevés szereplő. Ugye??
Varga István
Up the Irons!
"-Te, Franco nem frankó!
-Hát akkó ki?"

atyitibi

Post by atyitibi »

Köszi Gábor és Pisti ! Akkor abból amit írtatok azt szűröm le hogy ez kész van és nem ragozom tovább . Esetleg a kapuba valakit  még ha nagyon unatkozom de slusz pasz .  :P   

Vadász

Post by Vadász »

Ablakba egy mámikát?
Image

atyitibi

Post by atyitibi »

Vadász wrote: Ablakba egy mámikát?
Ennek a lehetőségét  kizártam mikor a házat teljesen bezártam ;)   Már csak bontással lehetne a házba be jutni  .

Forintos

Post by Forintos »

Üdv!
Munkáid meggyőznek arról, hogy kellenek az élőlények ahhoz, hogy élő legyen alkotás. Nagyon jó!
Egyet sajnálok, hogy a páncélosok vékony csíkban jelentkező rózsaszín fegyvernemi csíkja itt vaskos pirosnak látszik, ami még a tüzérségnek is sok lenne. Azt ne kérdezd, hogy a "legkeményebb" fegyvernem miért pont a cuki rózsaszínt kapta.
Kálmán
Image

McFrost

Post by McFrost »

Az úton több a hó, mint a fűben és ez nekem nem tetszik! Az úton elvileg forgalom van, a fűben nem. Én nem csinálnék mást, mint az útra sárfröccsenéseket, és a fű alját is behavaznám, ha tetejét nem is.
Amúgy jó lett!
Last edited by McFrost on 2015.01.24. 23:55, edited 1 time in total.
Tibai Pista, azaz Doug O'Riordan alias Mason ügynök

atyitibi

Post by atyitibi »

Köszönöm Kálmán bátyám és Pisti ! Nézegettem képeket a ruha szegélyén lévő csík készítése előtt és én ezt pirosnak véltem mert láttam pirosat is de a vastagsága valóban túlzó és ha már javítom akkor baba rózsaszínre veszem hogy keménynek hasson . :P   Pisti ,te hogy kiviteleznéd utólag a havat a fűbe mert ezt csak szárazon szórva tudnám megvalósítani amit viszont nem tudok fixállni .Sajnos igazad van és ha nem az lett volna az első koncepcióm ami akkor harmóniába hoztam volna a havat a fűvel . A sarazást hogy képzeled ecsettel megfröcskölve ? lehet hogy valamin kipróbálnám előbb mert már félve nyúlnék hozzá .

McFrost

Post by McFrost »

atyitibi wrote: Köszönöm Kálmán bátyám és Pisti ! Nézegettem képeket a ruha szegélyén lévő csík készítése előtt és én ezt pirosnak véltem mert láttam pirosat is de a vastagsága valóban túlzó és ha már javítom akkor baba rózsaszínre veszem hogy keménynek hasson . :P   Pisti ,te hogy kiviteleznéd utólag a havat a fűbe mert ezt csak szárazon szórva tudnám megvalósítani amit viszont nem tudok fixállni .Sajnos igazad van és ha nem az lett volna az első koncepcióm ami akkor harmóniába hoztam volna a havat a fűvel . A sarazást hogy képzeled ecsettel megfröcskölve ? lehet hogy valamin kipróbálnám előbb mert már félve nyúlnék hozzá .
Fű tövét bekened faragasztóval és szárazon rászórod, vagy keversz egy híg faragasztó-szódabikarbóna-víz kombót és ecsettel felviszed + szárazon megszórod, Nem gond ha lesznek csomók a füvön, így életszerű.
Tibai Pista, azaz Doug O'Riordan alias Mason ügynök

Post Reply

Return to “Dioráma építés”