Russland 1942 - 1/72 - Trumpeter és sok minden más

Krafter

Re: Russland 1942 - 1/72 - Trumpeter és sok minden más

Post by Krafter »

McFrost wrote:Jajj, nem akarok faragni meg blablabla, erre összedob egy ilyen kurvajó házat.....
Jójó, átgondoltam a dolgot... :rolleyes: Utólag tényleg megérte neki állni,élveztem a faragást. :)

Janicsár

Post by Janicsár »

Sokolka wrote:Az orosz anyaföld - Русский родина ...
Bocsi, de ha már oroszul akarunk írni, akkor helyesen ragozva: Русская родина (Ruszkaja rogyina), mivel hogy a "родина" nőnemű (русский - hím nem; русская - nő nem; русское - semleges nem)... a helyes kiejtése pedig - rúszkaja rógyina, hangsújjal az első szótagokon és "gy"-vel mert az "и" lágyítja a "d"-t... ;)

Sokolka

Post by Sokolka »

Janicsár wrote:
Sokolka wrote:Az orosz anyaföld - Русский родина ...
Bocsi, de ha már oroszul akarunk írni, akkor helyesen ragozva: Русская родина (Ruszkaja rogyina), mivel hogy a "родина" nőnemű (русский - hím nem; русская - nő nem; русское - semleges nem)... a helyes kiejtése pedig - rúszkaja rógyina, hangsújjal az első szótagokon és "gy"-vel mert az "и" lágyítja a "d"-t... ;)
Köszi :) ! Nem akarunk oroszul írni!
Magyarul valahogy így helyes: - én próbáltam oroszul beírni ;) ! Többet nem fogom ígérem!

Krafter

Post by Krafter »

Volt időm kicsit festegetni. Felkerült az alapszín a Stug-ra és egy szürke alapozás a házra. Folytatás valamikor... :shy:
Image

Krafter

Post by Krafter »

Üdv!

Volt megint egy kis időm. Megcsináltam a terepet: neoflex, finom homok, statikus fű és pigment felhasználásával. A Trumpeter lánctalpa a nyomok kialakítására még használható is volt... :s :D Még lehet, hogy dolgozok vele.
A házat Tamiya festékekkel fújtam, lesz még vele munka
Továbbá kifestettem minden apróságot a Stug-on, 11 féle Vallejo, Ammo és AK festéket használtam hozzá. Most eléggé szétcsúszott a színek egyensúlya de a következő lépések során igyekszek mindent összehozni.
A következő lépés egy selyemfényű lakkréteg lesz, majd jöhet a többi, hogy mikor... :huh:
Image
Image

McFrost

Post by McFrost »

Nagyon jól néz ki! Like!
Tibai Pista, azaz Doug O'Riordan alias Mason ügynök

Krafter

Post by Krafter »

McFrost wrote:Nagyon jól néz ki! Like!
Köszi! :)

Némi haladás. Vallejo Model Air fehérrel, ecsettel téli álct festettem majd a Mig Cleanerjével mostam vissza a fehér réteget. Ezután befolyattam a Mig dunkelgelbjéhez ajánlott barna bemosóval a panelvonalakat, kiálló részek széleit. Az alsó rész, a görgők és a lánctalp még kezdeti fázisban van, de összességében is sokat kell rajta még dolgozni. Kezd a szám íze szerint alakulni.

Image

McFrost

Post by McFrost »

Király!
A fehérre mehet több színű sár.
Tibai Pista, azaz Doug O'Riordan alias Mason ügynök

Sokolka

Post by Sokolka »

Micsoda kis csini :D !

Krafter

Post by Krafter »

Sziasztok,

Csinálgatom a Stug-ot és a környezetét is. A talajon gondolkodom, archív képeket nézegetve lehetne még süllyeszteni a Stug-on, úgyis elég mocskos, lehet, hogy csinálok neki egy másik alapot.
https://photos.google.com/album/AF1QipN ... bNr9Xbg8x4

Post Reply

Return to “Dioráma építés”