MiG-29C Damgarten 1994 - GWH 1/48

Rumcajsz

Re:MiG-29C Damgarten 1994 - GWH 1/48

Post by Rumcajsz »

Michalkó István link wrote: Aki még nem látta az új mezünket: :-*

Image
Vasas? pfffff
Üdvözlettel:
Böjthe Krisztián

ssanyi

Post by ssanyi »

Rumcajsz link wrote: Vasas? pfffff
Használt Barca mezek?! ;D
Ja, jöhetne egy kis off a 29-es fotóival!
Sisák Sándor
makettező kisinas és banán importőr
Image

Michalkó

Post by Michalkó »

ssanyi link wrote: Használt Barca mezek?! ;D
;D ;D ;D Ja! Pep intézte jó áron...... :rofl: :rofl: :rofl:

Megtisztelő a kollégák részéről ez a szokatlanul nagy érdeklődés eme kommersz típus iránt, de a hoz hogy képeket tudjak mutatni , valakinek le is kéne fotóznia. Az org két legnagyobb ásza Lesti Zoli, és Horváth Andris elfoglaltságukra hivatkozva elutasította-visszautasította a lehetőséget.  :'( :'( > :D > :D
Így maradt a 20 ezres Nikon Coolpixem (ráadásul rózsaszínű!-igen az asszonyé) és néhány rozzant lámpa. Így az amúgy is gyenge építési minőséget még tovább fogom rontani optikailag a rossz fotókkal.  :headbang: :'( Csak hogy tudjátok hogy mire számítsatok.  :-[ :-[
Last edited by Michalkó on 2014.05.11. 00:30, edited 1 time in total.
Image Image Image Image

Horváth András

Post by Horváth András »

Michalkó István link wrote: Így maradt a 20 ezres Nikon Coolpixem (ráadásul rózsaszínű!-igen az asszonyé) és néhány rozzant lámpa. Így az amúgy is gyenge építési minőséget még tovább fogom rontani optikailag a rossz fotókkal.  :headbang: :'( Csak hogy tudjátok hogy mire számítsatok.  :-[ :-[
Rozzant lámpa? Én mostanában a makettezőasztalom lámpáinál fényképezek. Három db sima asztali lámpa, közönséges halogén izzókkal. Egy darab sütőpapírt teszek eléjük, hogy egy kicsit lágyabb legyen a fény. Aztán kell egy állvány a gépnek, és időzítővel (a 20 ezres géphez gondolom nincs távkioldó) tök jó képeket lehet csinálni.

Michalkó

Post by Michalkó »

Horváth András link wrote: Rozzant lámpa? Én mostanában a makettezőasztalom lámpáinál fényképezek. Három db sima asztali lámpa, közönséges halogén izzókkal. Egy darab sütőpapírt teszek eléjük, hogy egy kicsit lágyabb legyen a fény. Aztán kell egy állvány a gépnek, és időzítővel (a 20 ezres géphez gondolom nincs távkioldó) tök jó képeket lehet csinálni.

Ez lenne az: Nikon Coolpix L23

Image
Image Image Image Image

Horváth András

Post by Horváth András »

Michalkó István link wrote:
Ez lenne az: Nikon Coolpix L23

Image
Van rajta manuális fehéregyensúly, szuper! Beállítod a lámpákat, a makett helyére odaraksz egy fehér lapot, a gépen azt állítod be referenciának.
Viszont legközelebb olyan gépet kéne venni, amin lehet manuálisan álltani a rekeszt, mert a maketteket minél nagyobb mélységélességgel érdemes fotózni.

Régebben ennél sokkal-sokkal fapadosabb géppel fotóztam, és azért nem lettek olyan rosszak a képek.
Ez pl 2006-ban készült, egy Kodak DX7590-el:
Attachments
kodak_109e.jpg

Zöldág Pisti

Post by Zöldág Pisti »

Sajnos ma is beugrasztott a jelzés miszerint új hozzászólás van...Szokás szerint fotók sehol és lassan az lenne az off ha a makettről lenne érdemi információ.A jövőben nem hagyom megtéveszteni magam,nem kattintok ide.  I-|
Üdv:Zépisti

ImageImage

Michalkó

Post by Michalkó »

Zöldág Pisti link wrote: Sajnos ma is beugrasztott a jelzés miszerint új hozzászólás van...Szokás szerint fotók sehol és lassan az lenne az off ha a makettről lenne érdemi információ.A jövőben nem hagyom megtéveszteni magam,nem kattintok ide.  I-|
Druszi! KITARTÁS!  :-* Már az első próbafelvételeken túl vagyunk. Nem sikerültek úgy ahogy én szerettem volna! :headbang: :headbang: Így futok még egy kőrt, aztán már hétvégére szerintem itt lesznek.  :s uperman: :s uperman:
Last edited by Michalkó on 2014.05.13. 00:56, edited 1 time in total.
Image Image Image Image

Michalkó

Post by Michalkó »

Először is szeretném részvétemet kifejezni -idén már harmadszorra- a Barca szimpatizáns kollégáknak. :'( :'( :-*

Az Arsenalnak gratula a kupához!  :great: Nem sokon múlott.  :jujj:

Ezt a két képet nem szeretném kommentálni: ;D :P

Image

Image

És akkor egy kis off: ;) Néhány MiG fotó!

Image

Mivel a Photobucketem szarakodik :headbang:, ezért a többi kép a blogomban. :pilóta:
Last edited by Michalkó on 2014.05.18. 05:04, edited 1 time in total.
Image Image Image Image

Kormos Peter

Post by Kormos Peter »

Gratulálok! ... a maketthez. :)
Üdv:
Peti

Épülő makettjeim:
Image

Post Reply

Return to “Résztvevő makettek - MIG-29”