Mitsubishi J2M3 Raiden 1/48 Tamiya

Sokolka

Re:Mitsubishi J2M3 Raiden 1/48 Tamiya

Post by Sokolka »

Azt azért nem mondanám...inkább egy harmadik féle, ha mindenképpen kategorizálni akarjuk.
Máshogy osztotta el a terhelést, de nem úgy, ahogy az autóban szokás. Teljesen más elven működött.

berakaroly

Post by berakaroly »

Bazzzzzzeg!!!! Simán benyeltem :D

Podva

Post by Podva »

Hali ami azt illeti én is nagyot néztem, amikor megláttam az SBS Zero ülését és hevedereit. (az udonságok között  fenn vannak a fotók)  Fölűlről ott is csak egy öv jön le a bal váll fölött, viszont jobb oldalról kb hónamagasságban még egy öv van, meg a csípő felől oldalanként 1-1... tehát 4 pontos, de a jobb váll szabad...
Üdv Viktor 

Marci7

Post by Marci7 »

Szia Feri!
Én meg azt hittem az első képen van a Tied. Épp akartam kérdezni, hogy honnan van ilyen vágólapod! ;D
Gergely Marcell

Image

Kferro

Post by Kferro »

berakaroly link wrote: Bazzzzzzeg!!!! Simán benyeltem :D
Megtisztelő, hogy kinézel belőlem ilyen szintű munkákat. :)
Podva link wrote: Hali ami azt illeti én is nagyot néztem, amikor megláttam az SBS Zero ülését és hevedereit.
Megnéztem, s valóban nagyon érdekes.  Most gondolkodok, hogy is csináljam ezt a fránya hevedert. A vége az lesz, hogy egyszerűen belerakom szegény gyomron lőtt pilótát az űlésbe, s kész. :)
Marci7 link wrote: Én meg azt hittem az első képen van a Tied. Épp akartam kérdezni, hogy honnan van ilyen vágólapod! ;D
:D
Horváth András link wrote: Kétfejű pilótákat vizualizáltam :D
Ja, valami ilyeneket:

Image

:D

Post Reply

Return to “Japán GB”