RAAC Centurion - NAM '68-71

Rumcajsz
Kapcsolat:

Re:RAAC Centurion - NAM '68-71

Hozzászólás Szerző: Rumcajsz » 2012.02.15. 06:11

MIKE link írta: Na némáá, a Rumci tankjának van toronyja meg kerékje neki!  :D :D :D :D :D :P :P :P :P :P :P
Csak, hogy ízes legyek!  8)
Már úgy vettem hogy volt neki..... ;D
Üdvözlettel:
Böjthe Krisztián

PanzerMatyi

Hozzászólás Szerző: PanzerMatyi » 2012.02.15. 08:44

Sziasztok!

Egyáltalán NEM ROSSZ az AFV Cent tornya, csak ad1: a kiegészítő gyártóknak is kell a mani  ;) ;D, ad2: elkényelmesedtek a makettezők > :( . Természetes, hogy a fröccsöntésnek vannak korlátai, ám az fényképek alapján könnyűszerrel - és véleményem szerint sok-sok élménydús órával - javítható. Egyetlen igazi baj a lövegpajzs huzatával lehet, de azt gyártják kiegészítőként (a Voyageré pontatlan és így melós :( )

Csak, hogy az "új felszerelőnek" el ne vegyétek a kedvét, mert a végén visszamegy a "kíp posting veldán" területre ;D ;D ;D

Boldog makettezést!

u.i.: utolsó előtti soromat komolyan írtam, tiszta szívből kívánom, hogy fejlődjön, s hathatós segítségre leljen e fórumon  ;D - "fegyvernemi" barátsággal!  ;D ;D ;D
TANKOK! matyi
ΘΑΝΟΝΤΕΣ ΜΟΝΟΙ ΤΟ ΤΟΥ ΠΟΛΕΜΟΥ ΤΕΛΟΣ ΕΟΡΑΚΑΣΙ - Csak a holtak látják a háború végét.
https://www.facebook.com/t72org

Mountainjudge

Hozzászólás Szerző: Mountainjudge » 2012.02.17. 21:43

Ahogy nézegetem szerintem sincs nagy gáz vele. A sok darabot egyesíteni csak makettező rutin kérdése. Felületet szintén nem nagy kihívás kicsit "öntvénytexturáltabbá" tenni meg a hegesztési varratok is megoldhatóak.
Én sajna a voyager lövegponyvát már berendeltem (modjuk maga a voyager kiegészítő szerintem hasznos csak ez a cucc is bele van csomagolva). Ahogy figyelem ponyva ügyben Rumcájsz tornyán kívűl senki nem vette figyelembe a kereső reflektor tartóját..szóval az biztos, hogy lesz vele meló.

Üdv Zééé.  ;D

Azt nem tudom, hogy Matyi utolsó sorai rám vonatkoztak e, meg az az én gyengeségem, hogy nem is értettem igazán  ??? de ha érdekel titeket, most egy kinai APC-t nyomok azt éppen elkezdhetem posztolni.

Elnézést Rumci az off-ert már abba hagyom.  ;D

Rumcajsz
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Rumcajsz » 2012.02.17. 21:46

Csak nyugodtan "offoljatok" ez is információ, majd rendezzük. ;D
Üdvözlettel:
Böjthe Krisztián

Vadász
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Vadász » 2012.02.17. 21:47

Mountainjudge link írta: Ahogy nézegetem szerintem sincs nagy gáz vele. A sok darabot egyesíteni csak makettező rutin kérdése. Felületet szintén nem nagy kihívás kicsit "öntvénytexturáltabbá" tenni meg a hegesztési varratok is megoldhatóak.
Én sajna a voyager lövegponyvát már berendeltem (modjuk maga a voyager kiegészítő szerintem hasznos csak ez a cucc is bele van csomagolva). Ahogy figyelem ponyva ügyben Rumcájsz tornyán kívűl senki nem vette figyelembe a kereső reflektor tartóját..szóval az biztos, hogy lesz vele meló.

Üdv Zééé.  ;D

Azt nem tudom, hogy Matyi utolsó sorai rám vonatkoztak e, meg az az én gyengeségem, hogy nem is értettem igazán  ??? de ha érdekel titeket, most egy kinai APC-t nyomok azt éppen elkezdhetem posztolni.

Elnézést Rumci az off-ert már abba hagyom.  ;D

Matyi néha elég Matyiul szokott fogalmazni.
Kép

PanzerMatyi

Hozzászólás Szerző: PanzerMatyi » 2012.02.17. 22:45

Sziasztok!

Mountainjudge!

A kínai nyuszibuszodat pedig érdeklődéssel várjuk e fórumon (is)  ;) ;D.

u.i.: a sok piros karikára készülj!!! ;) ;D ;D ;D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Rumcajsz 2012.02.22. 20:48-kor.
TANKOK! matyi
ΘΑΝΟΝΤΕΣ ΜΟΝΟΙ ΤΟ ΤΟΥ ΠΟΛΕΜΟΥ ΤΕΛΟΣ ΕΟΡΑΚΑΣΙ - Csak a holtak látják a háború végét.
https://www.facebook.com/t72org

Mountainjudge

Hozzászólás Szerző: Mountainjudge » 2012.02.17. 22:55

Na akkor mégis megértettem.  ;D Kínai cucot felraktam, fórumok közti ellentétekről véleményemet ott le is írtam és nincs szándékomban azt a fórumot sem elhagyni. 

Rumcajsz
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Rumcajsz » 2012.02.17. 23:47

Nem hinném hogy bármilyen ellentét lenne. Pont ezért hagyhatnánk is a fenébe és koncentrálhatnánk a makettekre.
:D
Üdvözlettel:
Böjthe Krisztián

MIKE

Hozzászólás Szerző: MIKE » 2012.02.18. 07:07

Rumcajsz link írta: Nem hinném hogy bármilyen ellentét lenne. Pont ezért hagyhatnánk is a fenébe és koncentrálhatnánk a makettekre.
:D
Na ja, ha koncentrálnál már kész lenne...  :P :P :P :P :P :P 8) 8) 8) 8) 8)

Válasz küldése

Vissza: “Résztvevő makettek”