M7 Priest, 1:35 Dragon

barnaky

M7 Priest, 1:35 Dragon

Post by barnaky »

...Pet kollega (vagy bárkim aki szakért) lerohanna egy csomó anyaggal, miszerint a Dragon M7 Priest-et elkészíthetem terepszínes-afrikásra (amit Mid verzióként adnak), akkor én is besorolnék eme gruppbildbe... (míg szárad a széééééééééééép német vadászpáncéloson a ragasztó, addig csiszolnám a muris angol ticsungvetős tankon a sorját)
Last edited by barnaky on 2011.12.11. 03:00, edited 1 time in total.
Gambling man rolls the dice, working man pays the bills
It's still fat and easy up on bankers hill
Up on bankers hill the party's going strong
Down here below we're shackled and drawn
Image

SzaboP

Re:Ha...

Post by SzaboP »

Angol Priest-ből a csokibarna-rózsaszínt ajánlom. Igen szép színösszeállítás.
Üdv,
SzaboP
With great power comes great responsibility.

barnaky

Post by barnaky »

Mielőtt bárki is megvádolna azzal a nevetséges koholmánnyal, hogy átálltam az OD oldalra, szeretném hangsúlyozottan leszögezni, hogy bármennyire is csudás egy sivatagi terepszínű Priest, vagy egy orosz Sherman (mely igazságokat még véletlenül sem kérdőjeleznék meg), megdönthetetlen tény marad, hogy a Jg.Pz.IV benne van minden idők legszebb páncélosainak első hármasában!!!! 8)

Petibácsi! Én nagyon álmodozom egy ilyesmi festésű M7-ről, de a nálamnál szakértőbbek (ez spec ebben az esetben nem teljesítmény) aszongyák', hogy azok koraiak voltak.

Ha minden igaz, marad a visszabutítás mid-ről early-re. Ehhez persze elengedhetetlen, hogy tudjam mi a különbség. Na, itt akad el a projekt...  :o
Image

Pet

Post by Pet »

Találtam Neked egy képet, Petike, ez a koma elég jól megoldotta a British Priest kérdést (kép alant). A Dragon makettből meg tudod csinálni annyi plussz munkával, ami még belefér az élvezet-kategóriába. Valamikor 1863-ban én egy Italeri-ből csináltam korai amerikait, semmi extra nem volt benne. Pedig akkor még se' rézmaratás, se' szemenkénti lánc. Valahol még megvannak a maradványai.
TÖK JÓ OLYAN LAPTOP-AL DOLGOZNI, AMIN AZ EGÉR AZT CSINÁL, AMIT AKAR!
P.
Attachments
4245089431_24c7daa124.jpg
Last edited by Pet on 2011.05.04. 07:31, edited 1 time in total.
Sziasztok!
P. 
(Hová a fr@ncba tűnt az avatárom ?! )

barnaky

Post by barnaky »

Köszönöm a nekem előre megítélt bizalmat, de mindketten tisztában vagyunk vele, hogy az ilyen szintű makettezés, amely a képen látható, számomra csak az álmokban létezhetik... Én e szintet sohsem érhetem el...  :(

Egyébként meg elkezdtem gyűjtögetni az anyagokat, és az én Drága MEDVE komám (kinek nevében a kilencest még most sem értem) már ígért is nekem sokminden földi jót... Mert Ő segít. Pedig még csak nem is optikuss.

de azé' szeretlek Téges is Szedmák kolléga!!!!  :P
Image

pepe

Post by pepe »

Pet link wrote: Találtam Neked egy képet, Petike, ez a koma elég jól megoldotta a British Priest kérdést (kép alant). A Dragon makettből meg tudod csinálni annyi plussz munkával, ami még belefér az élvezet-kategóriába. Valamikor 1863-ban én egy Italeri-ből csináltam korai amerikait, semmi extra nem volt benne. Pedig akkor még se' rézmaratás, se' szemenkénti lánc. Valahol még megvannak a maradványai.
P.
Meg mondom ősztintén ezen besz..tam a röhögéstől. ;D ;D ;D

pepe
"Az irígységért meg kell dolgozni, a szánalom az ingyen van."

http://i619.photobucket.com/albums/tt27 ... pek_12.jpg

barnaky

Post by barnaky »

pepe link wrote:
Pet wrote: Találtam Neked egy képet, Petike, ez a koma elég jól megoldotta a British Priest kérdést (kép alant). A Dragon makettből meg tudod csinálni annyi plussz munkával, ami még belefér az élvezet-kategóriába. Valamikor 1863-ban én egy Italeri-ből csináltam korai amerikait, semmi extra nem volt benne. Pedig akkor még se' rézmaratás, se' szemenkénti lánc. Valahol még megvannak a maradványai.
P.

Meg mondom ősztintén ezen besz..tam a röhögéstől. ;D ;D ;D

pepe
Akkor mit szólsz majd ahhoz, hogy Rumci már rendelt nekem megfelelő színű és mennyiségű LEGO-t is...  :P
Image

barnaky

Re:Ha... M7 Priest Dragon 1:35

Post by barnaky »

Ma megérkezett az Eduard sárvédő készlet (köszönet Csitei bélának!), ami ugyan az Academy-készlethez javalt, de majd én azt jobban tudom... ha mégsem, akkor van egy occsóér' eladó. (este kiderül)

Szerencsére jó bazi alkatrészekből áll, talán még én is meg tudom majd hajlítgatni, a szuper kis hajlító-készségemmel (köszönet Molnár Tominak).

:P
Image

Rumcajsz

Re:Ha... M7 Priest Dragon 1:35

Post by Rumcajsz »

csábít a sötét oldal? :D
Üdvözlettel:
Böjthe Krisztián