Árpád-vonal 1944 ősze

Itt készülnek a makettek
i.csab

Re:Árpád-vonal 1944 ősze

Hozzászólás Szerző: i.csab » 2011.02.28. 06:37

Üdv!

Szerintem is nagyon szép lett, jó az összhang. Nekem tetszenek a színek is és az alap is.
A felázott, fekete talaj hogyan készült? Lakk adja ennek is a "nedvességét"?

Üdv.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára i.csab 2011.02.28. 06:38-kor.

Teuton

Hozzászólás Szerző: Teuton » 2011.02.28. 10:00

Szia!
Lehet, hogy tévedek, de úgy látom a bajuszát nem fektetted ki.
Üdv. Teuton
"Az alkoholmentes sör az első lépés a guminő felé"
"Nem a bugyi a legjobb dolog a világon, de közel áll hozzá"
" ...továbbá az a tény, hogy másolat van a pisztolyodra vésve, és az, hogy SIVATAGI SAS .050 van az enyémre vésve, sajnos további összehúzódásra készteti a díszes golyóállományodat!"

andorka
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: andorka » 2011.03.01. 08:23

romsitsa link írta: Szervusz,

nagyon jó lett, a képeken tökéletes a környezet és a posztó/bőr részek összhangja.
Ami érdekes, hogy nálad mintha mosolyogna a figura.

Viszont a Király markolatát átfesthetnéd mert az egész fából készült még a válltámaszon is volt egy kis fabetét.

Üdv

ad
Köszi az észrevételt! Javítottam a fegyveren. A válltámasz eddig is barnás "szárú" volt, de most ráerősítettem.
i.csab link írta: Üdv!

Szerintem is nagyon szép lett, jó az összhang. Nekem tetszenek a színek is és az alap is.
A felázott, fekete talaj hogyan készült? Lakk adja ennek is a "nedvességét"?

Üdv.
Szia!
A talajnál életemben először használtam a Wargammers-ék által forgalmazott (Valljo átcsomagolt) talajt. Ez egy apró szemcsés massza, frissen még akrillal színezhető. A jól ismert macskaalomból szórtam rá, így létrejöttek a kavicsok. Még nedves állapotban belenyomkodtam a talajba a gyökereket és a cserje szárát.  Mikor ez a massza megszáradt (megkötött) akkor mentem rá feketével, aztán sötétbarnával , világosabb barnával egyre kisebb területeket érintve. Végül a kavicsokat szürkés színnel emeltem ki. A nedvességet fényes lakk adja.
Teuton link írta:
Szia!
Lehet, hogy tévedek, de úgy látom a bajuszát nem fektetted ki.
Üdv. Teuton
De kifestettem, csak ezeken a fotókon tényleg nem jól látszik. A szembogár viszont még üres, attól rettegek, félek hogy kancsalra pingálom :-X

Válasz küldése

Vissza: “Résztvevő makettek”