Szovjet lövész - the body 1/9

Krafter

Szovjet lövész - the body 1/9

Hozzászólás Szerző: Krafter » 2016.03.13. 03:14

Sziasztok!

A hétvégi szolnoki verseny motivációt adott, hogy ezt a bust-ot, ami életem első bust-ja, befejezzem a jászberényi versenyre. Talán az első kép áll közelebb a valósághoz.
Kép
Kép
Az arc festésével már eléggé előrehaladott állapotban vagyok, de bőven van még rajta mit csinálni.
Első lépséként feketével alapoztam, majd a bőrszínt megfújtam a Tamiya bőrszínével, majd föld barnával sötétítve alulról, fehérrel világosítva felülről előárnyékoltam. Azóta olaj festékkel dolgozok rajta.
Meg szeretném említeni, hogy az elindulásban nagy segítségemre volt Kató kolléga, ezúton is köszönöm!
Véleményeket, hozzá szólásokat, tanácsokat, kritikát szívesen fogadok, van még mit tanulnom a Mester Uraktól! :)

Üdv
Zsolti

Kató

Re: Szovjet lövész - the body 1/9

Hozzászólás Szerző: Kató » 2016.03.15. 06:56

Igazán nincs mit ! :cool: Így is kevés figurás van , mindig örülök , ha új ember kerül elő .

Ami a figurát illeti , a két kép alapján igen nehéz véleményt mondani . A másodikon úgy látom , hogy a fő árnyékok a helyükön vannak , az elsőn viszont olyan helyeken is látok árnyékot , ahol nem kéne ... A bőrszín viszont viasz-szerűen hideg , egy kis piros jót tenne neki , hogy melegebb legyen .
A jobb szemöldök vége felett pedig mintha egy felületi hiba lenne .
Egyébként maga a bust jó választás . Jó ez a vigyorgó , kalácsképű karakter ! :rolleyes:

Krafter

Re: Szovjet lövész - the body 1/9

Hozzászólás Szerző: Krafter » 2016.03.15. 07:28

Köszönöm a hozzászólást!
Igen, pocsék képek sajnos, igyekszem majd valami használhatóbbat alkotni minél előbb.
A bőr színét még nagyon nem sikerült eltalálnom, a szemek körül pedig igen nagy a katyvasz még.
Jobb képekkel jelentkezem majd ismét!
Zsolti

Válasz küldése

Vissza: “Munkaasztal – Figurák”