Soum - Nocturna 70mm

Sokolka

Re: Soum - Nocturna 70mm

Hozzászólás Szerző: Sokolka » 2017.04.01. 02:34

Nagyon profi a harisnya, de a felsője furcsa így! Ha egy hasonló vékony anyag volna, nem tudná ennyire feszesen összetartani a mellkasát, és a hónaljnál, a mellizmok felett keletkező vastagabb ráncokat is nehéz megmagyarázni?

Kató

Hozzászólás Szerző: Kató » 2017.04.02. 06:32

Köszi ! A harisnyára még tervezek egy kis szakadást is .
Ami a felsőt illeti , nem értek egyet Veled . Egy harisnyához hasonló áttetsző nylon anyag könnyedén adja szerintem ezt a tartást , arról nem is beszélve , hogy ugye nem egy löttyedt testű vénlányt ábrázol a figura . A hónaljnál lévő ráncok is megfelelnek szerintem egy ilyen rugalmas , testhezálló ruhadarabnak . Nem túlzóak szerintem .

Novák Máté

Hozzászólás Szerző: Novák Máté » 2017.04.07. 04:28

Hali
Így képek alapján k*rva jó a tetoválás. Használtad a szivacsos technikát, amit beszéltünk?
A piros tarajokat szerintem feldobná egy kis színmodulálás. Nem feltétlen fény-árnyék hatásra gondolok, hanem valami színátmenetre.
A harisnya is teljesen jó. Azt hogy csináltad?

Kató

Hozzászólás Szerző: Kató » 2017.04.07. 07:09

Köszi ! :)
Továbbgondoltam a szivacsos ötletet . Mivel a tetoválás elég kicsi (a legvastagabb helyen is a sárkány teste szűken 3mm széles) , szerintem a szivacs túl durva szerszám lett volna . Így csináltam egy célszerszámot . Van egy fogászati eszközöm , hogy pont mire való , nem tudom . Olyan mint egy kicsi ecset , kb. 1mm átmérőjű és 5mm hosszú a szőre , nagyon vékony szálú de merev . Ezt alaposan visszavagdostam , hogy néhány különálló "csúcsot" képezzen . Ezzel tupfoltam szinte száraz ecsettel egy sötét és egy világos zölddel át a sárkány testét , így tűnik pikkelyesnek a tetoválás .
A tarajon még én is akarok finomítani . Lehet , hogy egy sárga modulációt rádobok .
A harisnya full egyszerű technika . A készre festett bőrre felvittem három réteg Citadel fekete bemosót . A szegély viszonylag híg fekete olajfesték , és száraz ecsettel visszaszedtem a felesleget .

Kató

Hozzászólás Szerző: Kató » 2017.05.23. 09:52

Jó ideje nem jelentkeztem , nem nagyon volt időm foglalkozni a figurával . Most , hogy jobban ráérek gyorsan be is fejeztem .
A nagy lendületből kifolyólag a hajtűit sikerült is elszórnom valamerre ... :blush: Egye fene , úgy is eléggé csicsásak voltak a nagy kőberakással . :rolleyes:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

McFrost

Hozzászólás Szerző: McFrost » 2017.05.24. 04:11

Szép a lány, címét tudod? :D
Ügyes vagy!
Ami nem tetszik, az a kardja, nem is tudom egyszínű, vastag, fura?

Nekem van tetkóm, és sajna nem virít így :(, talán újonnan a, mikor ledobta a sebeket. Aztán szépen a bőr szín vissza kúszott.
Tibai Pista, azaz Doug O'Riordan alias Mason ügynök

Kató

Hozzászólás Szerző: Kató » 2017.05.24. 10:08

Köszi ! :)
A címét hogy ne tudnám ? Itt lakik nálam ... :angel:
A kard valóban kissé túl méretesnek tűnik , de így még törékenyebbnek látszik a lány . A pengén talán vékonyíthattam volna , de eszembe se jutott ... Többször újrafestettem , mert valahogy nem akart elfogadható lenni . A helyzete miatt sok fény-árnyékot nem lehet rá rakni , hacsak nem akar az ember a non metalic metal-os túlkapásokba belemenni . De az nekem nem tetszik . A finom árnyékolást meg nem igazán adják vissza a képek .
A tetkó elég élénk , de nem véletlenül . Ha letompítom , az sokat elvesz a látványból .

Válasz küldése

Vissza: “Munkaasztal – Figurák”