Segítség

Chwaidumela

RE: Segítség

Hozzászólás Szerző: Chwaidumela » 2015.03.04. 00:26

Sziasztok!

Szeretnék segítséget kérni. Olyan boltot keresek ahol fehérfém figurákat lehet vásárolni 1/72 méretarányban, nem fantasyszereplőkre gondolok.

Előre is köszönöm.

Marcell 0708
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Marcell 0708 » 2015.08.01. 22:05

Sziasztok!

Webshopot keresnék, lehetőleg magyart, ahol árulnak 1/32-es figurákat nagyobb választékban. Valaki tud ilyet? Van ilyen? Nem igazán akarok külföldről drága postaköltséggel vásárolni..
Egyébként a makettfigura.hu-val mi történt? Megszűnik? Vagy csak "elköltözött"?

Üdv: Marcell

Kató

Hozzászólás Szerző: Kató » 2015.08.03. 06:40

Marcell 0708 írta:
A makettfigura.hu , mint webshop , már vagy másfél-két éve nem működik . Laci megunta , hogy nem tudta normálisan működtetni a shop-ot , a szerver elvesztette az üzeneteket és egyéb apróságok . Akkoriban azt mondta , hogy újraindítja , de ez sajnos nem valósult meg . Börzéken viszont általában ott van , ott tudsz vásárolni tőle , beszélni vele .
Kép
                                       http://felegyhazi-makett.webnode.hu/

Marcell 0708
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Marcell 0708 » 2015.08.03. 08:22

Kató írta:
Marcell 0708 írta:
A makettfigura.hu , mint webshop , már vagy másfél-két éve nem működik . Laci megunta , hogy nem tudta normálisan működtetni a shop-ot , a szerver elvesztette az üzeneteket és egyéb apróságok . Akkoriban azt mondta , hogy újraindítja , de ez sajnos nem valósult meg . Börzéken viszont általában ott van , ott tudsz vásárolni tőle , beszélni vele .
Köszi az infot. Sajnálom, mert mostanában nem voltam versenyen és így egyszerűbb lett volna. De azért köszönöm még egyszer.

blackadder

Hozzászólás Szerző: blackadder » 2015.08.04. 08:18

Üdv!

Szerintem nyugodtan rendelj külföldről, mert a postaköltség nem sokkal több, mint az itthoni futáros kiszállítás, és 4-7 nap alatt itt van a cucc. Én az El Greco-tól, vagy az Art Girona-tól szoktam rendelni. A figura súlyától függ a költség, de nekem 4-7 euró között volt eddig, és legalább van bőséges választék. Közvetlenül a gyártótól is rendelhetsz, de az elsőre kedvező ár a végső összegnél tapasztalataim szerint drágább, mint a két előző webshop ára akár 5-10 euróval is.

Marcell 0708
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Marcell 0708 » 2015.08.04. 08:41

blackadder írta: Üdv!

Szerintem nyugodtan rendelj külföldről, mert a postaköltség nem sokkal több, mint az itthoni futáros kiszállítás, és 4-7 nap alatt itt van a cucc. Én az El Greco-tól, vagy az Art Girona-tól szoktam rendelni. A figura súlyától függ a költség, de nekem 4-7 euró között volt eddig, és legalább van bőséges választék. Közvetlenül a gyártótól is rendelhetsz, de az elsőre kedvező ár a végső összegnél tapasztalataim szerint drágább, mint a két előző webshop ára akár 5-10 euróval is.
Üdv! Köszi a tippet, átnézem ezt a két oldalt, most már legalább van egy - mármint két - kiinduló pontom :)

Válasz küldése

Vissza: “Hasznos linkek – Figurák”