Dragon 6050 Jagdtiger Dd.Kfz.186 1:35

Készülő harcjárműmakettek.

Moderator: Rumcajsz

PanzerMatyi

Re:Dragon 6050 Jagdtiger Dd.Kfz.186 1:35

Post by PanzerMatyi »

Sziasztok!

Híremhez hűen engedjétek meg, hogy durván őszinte legyek.

ggwarm!

Az nagyon jó dolog, hogy próbálsz kilépni az általad gondolt korlátok közül és olyan kérdést vetsz fel 513 milliomodjára, amit több, nemcsak nemzetközileg, hanem Hazánkban is elismert kutató már Nálad sokkal korábban és sokkal mélyrehatóbban felvetett és kutatott, de ha válaszolnak Neked, legalább látszódjék, hogy tiszteletben tartod a munkájukat és nem írsz birka dolgokat!

Köszönöm!

u.i.: magam is odaírom a végére, hogy nem ér ám megsértődni(!), hanem gondoljuk végig mindazt, amiről írtam, s utána vegyük sorba a dolgainkat...NC
TANKOK! matyi
ΘΑΝΟΝΤΕΣ ΜΟΝΟΙ ΤΟ ΤΟΥ ΠΟΛΕΜΟΥ ΤΕΛΟΣ ΕΟΡΑΚΑΣΙ - Csak a holtak látják a háború végét.
https://www.facebook.com/t72org

Sheeresman

Post by Sheeresman »

PanzerMatyi link wrote: Sziasztok!

Híremhez hűen engedjétek meg, hogy durván őszinte legyek.

ggwarm!

Az nagyon jó dolog, hogy próbálsz kilépni az általad gondolt korlátok közül és olyan kérdést vetsz fel 513 milliomodjára, amit több, nemcsak nemzetközileg, hanem Hazánkban is elismert kutató már Nálad sokkal korábban és sokkal mélyrehatóbban felvetett és kutatott, de ha válaszolnak Neked, legalább látszódjék, hogy tiszteletben tartod a munkájukat és nem írsz birka dolgokat!

Köszönöm!

u.i.: magam is odaírom a végére, hogy nem ér ám megsértődni(!), hanem gondoljuk végig mindazt, amiről írtam, s utána vegyük sorba a dolgainkat...NC

A gondolataim ugyanezek voltak, csak nem vetettem digitális papírra....
Kérem, mindenki őrizze meg a pánikot, nyugalomra semmi ok.  ImageImage

Oddball

Post by Oddball »

Image Lányos apuka
Je Suis Oddball

Post Reply

Return to “Munkaasztal – Harcjárművek ”