Szia Palkó, Chieftain Mk.5 (Takom, némi házi feljavítás)

Készülő harcjárműmakettek.

Moderátor: Rumcajsz

Mountainjudge

Re: Szia Palkó, Chieftain Mk.5 (Takom, némi házi feljavítás)

Hozzászólás Szerző: Mountainjudge » 2015.11.16. 06:59

Csak pusztán magánjellegű örömködésileg jegyeztem meg a Sherman alvázat. Bocsesz!!! :P Gondoltam, hogy a mögötte lévő roncs az, ami számodra érdekes, Bence.
He he no problémó én is szivesen néegetek bármit harcjármű ügyben. :)
Az utána linkelt első képen egy M36B2 van, jól mondod. Ez egy M4A3 Sherman testre ültetett M36 páncélvadász torony. Mögötte pedig egy M36 pácélvadász.

Kösziii a típus ismertetést ma se keltem fel hiába. :)
...és, hogy ne csak OFF-ot írjak: Jók lettek a futóműzsámolyok! A pillanatragasztód oldja a műanyagot? Na, olyannal még nem találkoztam, de akkor jó lesz odafigyelni.
Itt semmi nem off. :) Köszi. ez amúgy egy tök jó kis pill ragasztó volt amíg ilyen fasza új tulajdonságai nem lettek az állásban. Kuka.
http://www.megamakett.hu/kiegeszitok_5/ ... g_20g_1065

ÉÉÉÉÉÉs akkor jöjjön a lényeg. Nézegettem nézegettem ezt a Palkót. Közben megjött a Berlin Birgádos Mk.10 és bár megint lejáratom magam de Palkót elrakom kicsit későbbre amig megjelenik a Voyager kiegészítő. Abban azért szoktak lenni ládák és akkor nyitogathatom ahogy akarom. A motor fedeleket meg addig megálmodom vagy maradnak becsukva vagy megügyeskedem valahogy. Szóval nem ment el a kedv a cucctól csak arrébb tolódott.

De örömmel jelenthetem, hogy az Mk.10 viszont már kész futóművekkel rajtol is. :D :P Mivel csak kicseréltem a két A keretet a makettek között. :)

Mountainjudge

Re: Szia Palkó, Chieftain Mk.5 (Takom, némi házi feljavítás)

Hozzászólás Szerző: Mountainjudge » 2016.01.16. 10:13

Na kérem megjelent Voyager cucc.

Ahogy lehet rendelem és meglátjuk mit lehet vele kezdeni. :P

http://www.voyagermodel.com/productdeta ... id=PE35759

Kép

Válasz küldése

Vissza: “Munkaasztal – Harcjárművek ”