The Bodi

Moderator: Rumcajsz

Ropi

Re:The Bodi

Post by Ropi »

Krisz!
Nem "conversation", hanem "conversion"! A conversation az beszélgetést/eszmecserét jelent! :D
Van még pár félreérthető angol kifejezés benne: "Cut before the cupola attached", a magyar szöveg figyelembevételével inkább "Cut down before attaching the cupola" lehetne. A "Cut size" kifejezés is kicsit fura, inkább "Cut down to right/adequate size". Remélem segítettem és nincs még túl késő a hozzászóláshoz.
Üdv
Arthur, téhával, röviduval
Ju suis Charlie

andorka

Post by andorka »

Ropi link wrote: Krisz!
Nem "conversation", hanem "conversion"! A conversation az beszélgetést/eszmecserét jelent! :D
Van még pár félreérthető angol kifejezés benne: "Cut before the cupola attached", a magyar szöveg figyelembevételével inkább "Cut down before attaching the cupola" lehetne. A "Cut size" kifejezés is kicsit fura, inkább "Cut down to right/adequate size". Remélem segítettem és nincs még túl késő a hozzászóláshoz.
Üdv
+ Drill up helyett is érthetőbb lenne az 'Enlarge' kifejezés. Persze csak okoskodom :-*

Ropi

Post by Ropi »

andorka link wrote:
Ropi wrote: Krisz!
Üdv
+ Drill up helyett is érthetőbb lenne az 'Enlarge' kifejezés. Persze csak okoskodom :-*
Az már csak a hab a tortán ;D
"Mi csak jót akartunk!"
Arthur, téhával, röviduval
Ju suis Charlie

Z63

Post by Z63 »

Szeva Duplaállú Bélám!
Szinte éreztem, hogy nem szabad idő előtt ezzel a témával foglalkoznom! De jól tettem! Már csak a donorjárművet kell beszereznem és kivárni, míg a kölyök nem nyúlkál bele mindenbe az asztalomon.
Jut eszembe, a kis 72-est, amihez megfaragtam ugyanezt az átalakítószettet, összeraktad már?
Üdv,Állatlan
ImageImageImageImage

Post Reply

Return to “Feljavító készletek és kiegészítők”