Admiral

Moderátor: Rumcajsz

Black Army
Kapcsolat:

Re:Admiral

Hozzászólás Szerző: Black Army » 2011.04.13. 07:25

Ez azért elég lerázós válasz egy német gyártól... Inkább valami német veteránautós egyesülettől kéne érdeklődni. Tudom, már nem akarsz vele vesződni.
romsitsa link írta: Hali,

megjött a válasz az Opeltől, nincsen hivatalos adatuk a gyári színekről.

Én meg úgy döntöttem, hogy zárt felépítmény faragok a vászontetőből.

Üdv

ad
Üdv: Schuller Balázs
Kép http://www.blackarmymodells.com

somogyi lászló

Hozzászólás Szerző: somogyi lászló » 2011.04.13. 10:16

Vigyázz vele !! nem olyan egyszerű ha van oldalrol képed mindkettöről, és egymásra tudod huzni őket akkor látszik . szerintem oldal űveget is kell cserélni . a kromozott keret miatt ,és hátul a csom. tér és atető összejövetele nem sarkos hanem ives.de Én kiváncsi vagyok hogy lessz, remélem nem baj ,hogy bele szóltam?
ÉS egy ravasz kérdéssel őssszezavarva azt is megtudom, szolóra csinálod vagy a hard toppot, másolhatóra?
Csatolmányok
4.jpg
Opel2.jpg
VL_opel15.jpg
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára somogyi lászló 2011.04.13. 10:18-kor.
Nudíte se? Kupte si medvídka mývala!

somogyi lászló

Hozzászólás Szerző: somogyi lászló » 2011.04.13. 22:19

én azt gondoltam ,  a Tűzfaltol a hátsó lők háritóig  felvágom az alját. persze a fenék lemez kuka meg itt ott megkéne az öntéshez vastagitani. de talán azért se baj egy picit ha elmegy a fenéklemez, mert példáúl az űzemanyagtartály sem a csomagtér alja nem a legjobban sikerűlt az icmnek.
Én a szinére alúl sőtét kék , ablaktol felfele v,kék vagy tört fehérre gondoltam , vagy kőzépbarna , felűl bézs variáciora gondoltam. AZT hajlakossan ha érdekes rádobni  szürkét  vagy homokot , persze csak akkor ha friccet csinálnék, és természetessen a kromozott részeken megpattogtattva.
olimpiárol meg kadettről van egykét képem ami felujitáskor készűlt ott látszodnak valamelyest gyári opel szinek.
de ez is érdekes amit irsz,hogy 2mm-rel előrébb van a hátsó ülés.

somogyi lászló

Hozzászólás Szerző: somogyi lászló » 2011.04.14. 09:33

ilyenbe már bele se mentem hogy milyen a kárpit tűzése. a 37-38-39-ben gyártottak kivűl is kűlűmböznek itt ott . Meg nemtudom az utólag restaurált példányokat mennyire lehet elfogadni autentikusnak, főleg ha valahol keleten javitották őket. ez a bordó, meg a speerri (ha jól iróm ) ezek eléggé tisztességesen meg vannak csinálva.habár ez a metál pezsgő műszerfal ez erősen, fricces!!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára somogyi lászló 2011.04.14. 09:35-kor.

Válasz küldése

Vissza: “ICM”