Ragasztó

liverpool

Re:Ragasztó

Post by liverpool »

Ha már ragasztó... Nem tudom hova írjam, ha rossz helyen van akkor bocsi. Szóval rendelt már valaki a gluelines.com-ról? Történetesen ZAP-ot kerestem, és itt találtam is, ráadásul nincs rendelési minimumösszeg. A gond az hogy a pénzt (kb. 5ezer) már másnap leemelték a számlámról, viszont semmiféle visszajelzést nem kaptam emailben a postázásról. A legutolsó az hogy köszi a rendelést. Mindez volt július közepén. Azóta írtam nekik a webes felületen, illetve találtam valamiféle címet és mailt is, de semmi válasz, a csomag sehol... Ezek szerint keresztet vethetek a pénzemre?
Who the f**k are Man Uniteeed, who the f**k are Man Uniteeed...
Nec timide, nec tumide.

gallhun

Post by gallhun »

Hány litert rendeltélt?[emoji54]

Tapatalk-kal küldve az én GT-S7580-el
Image
Image

Bocika

Post by Bocika »

Köszönöm a válaszokat

Hat pillanatragasztoból zap om van rozsaszin
van mar az emlitett humbrol clear fix valamint meg 3 különbözö ecsetes de azokat alapbol kizártam
láttam még régen neten ilyen átlátszo zselés cuccot de annak nevet nem tudom es ajánlottak revellbol is valami zselészerü ragasztót arrol tudtok valamit?
ez az elso femkiegeszitom es gyantaszettem szoval ovatos vagyok vele a loclitebol zselest vagy sima folyekonyt inkabb?

liverpool

Post by liverpool »

Én egyébként simán ZAP-pal ragasztottam a kabint eddig. Nem ködölte be. Esetleg itthon be lehetne valahonnan/valakitől szerezni a rózsaszín ZAP-ot?
Who the f**k are Man Uniteeed, who the f**k are Man Uniteeed...
Nec timide, nec tumide.

gallhun

Post by gallhun »

Z63

Tapatalk-kal küldve az én GT-S7580-el
Image
Image

gabes

Post by gabes »

Bocika link wrote: Köszönöm a válaszokat

van mar az emlitett humbrol clear fix valamint meg 3 különbözö ecsetes de azokat alapbol kizártam
láttam még régen neten ilyen átlátszo zselés cuccot de annak nevet nem tudom es ajánlottak revellbol is valami zselészerü ragasztót arrol tudtok valamit?
ez az elso femkiegeszitom es gyantaszettem szoval ovatos vagyok vele a loclitebol zselest vagy sima folyekonyt inkabb?
Szia! Még egy opció:

https://www.youtube.com/results?search_query=bondic
Saly Gábor   :cool:   Készülőben:Jas-39 Gripen HuAF, Leopard2 A6, Merkava Mk 3D.   (Tégy amit akarsz amíg ezzel nem erőlteted rá másra az akaratodat!)

joshe

Post by joshe »

Bocika link wrote: Köszönöm a válaszokat

Szia!

Plusz egy opció: http://www.gshypocement.com/

Bár magam nem próbáltam, de pl Brian Plescia nagyon dícséri: http://www.topedge.com/alley/models/f14mhase.htm

Sokolka

Re: Ragasztó

Post by Sokolka »

Sokolka

Post by Sokolka »

Oddball

Post by Oddball »

Hello!

Szolnokon sikerült vásárolni, egy sbs készletet (Fiat G50), kérdés az, h ehhez milyen ragasztót érdemes használni?

Post Reply

Return to “Építés”