MiG-21SzMT,Eduard 1/48,Az út vége...azóta újratöltve!

Építés alatt álló makettek fóruma
Lorco

Re:MiG-21SMT,Eduard 1/48,Az út vége.

Hozzászólás Szerző: Lorco »

Elszomorított ez a vég :( :( :( Szeretem az építéseidet, és nagyon kíváncsian vártam a végkifejletet...
Előfordul az ilyen makett-vég, hallottam már végső stádiumban lévő, mégis kukában landoló 32-es UM-ről...
Várom a következő projektet, és pedig biztosan tudom, hogy az nem ilyen szomorúan végzi majd :D :D :D
Üdv
Lorco
ventus

Hozzászólás Szerző: ventus »

Szintén ismerős érzés. Nekem egyetlen makettem végezte hasonlóállapotban, "véletlenül" az is egy Eduard gyártmány, a híres-neves FW-190A-8 volt. Volt egy F-8-am is, gyönyörű volt dobozban, egy halom maratással, sikítva adtam el másnam bagóért...

Ventus
Michalkó

Hozzászólás Szerző: Michalkó »

Druszikám! Részvétem! :o :(

Szerintem itt az alapvető probléma a 'hogyan építsünk csúcsmakettet gyereksírás, pelenkázás és álmatlan éjszakák mellett' szindrómát vélek felfedezni.

Én ilyenkor fél évig nem is nyúltam maketthez és utána is csak kezdő szinten. Sajnos ez azóta is megmaradt. :( Na majd ha jön az ovi!  ;D
Kép Kép Kép Kép
Yso

Hozzászólás Szerző: Yso »

Sajnálom, hogy így alakult.  :o Pedig nekem nagyon tetszett, amit eddig ebből a projektből láttam. A saját academy 21-esemet is ennek nyomdokaiban képzeltem elkészíteni.  :(
Munkaasztalon: Academy F-15 1/48, Italeri F-15 1/48, Italeri Tornado IDF 1/48, KP SU-22 M4 1/48
FB foto albumok: https://www.facebook.com/zsolt.arlath/photos_albums
Roland (Bf-109)

Hozzászólás Szerző: Roland (Bf-109) »

Pisti, Barátom!

Nagyon sajnálom, hogy így alakult!
Én aszondom hajra Szu-22!!!  ;)
KépKép
Lucky13

Hozzászólás Szerző: Lucky13 »

Huh nagyon is is ismerős érzés. Én egyszer egy eduard hellcattel jártam hasonlóképpen. Gyors építést szerettem volna hosszabb kihagyás után, aztán persze a makett nem akarta az igazságot és crash landing lett a vége :) Azt tanácsolom ne hagy annyiban a dolgot és bizonyos idő elteltével állj neki egy másiknak. Én is így tettem és a második hellcat szinte magától összecsattant, így az önérzetem is helyreállt :)
"Csak a Puffyn ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot"

Üdv!
Gábor.
Don
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Don »

Sajnálom, hogy ez lett a vége, mert szépen indult... De nem baj, majd a következő! :)
Üdv,

Bujdosó Antal - Don
Kép[url=http://www.cobramodell.blogspot.com/]Kép
Don
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Don »

Michalkó István link írta: Szerintem itt az alapvető probléma a 'hogyan építsünk csúcsmakettet gyereksírás, pelenkázás és álmatlan éjszakák mellett' szindrómát vélek felfedezni.
Ezt csak megerősíteni tudom, baba mellett nem egyszerű normálisan makettezni.  :-X
Üdv,

Bujdosó Antal - Don
Kép[url=http://www.cobramodell.blogspot.com/]Kép
notarius

Hozzászólás Szerző: notarius »

Szerintem egyedi eset lehet ez: én is most építgetek egy 21-est gyári gyantákkal és minden tökéletesen illeszkedik, egyedül a szárny csavarodásával szívok. Viszont a többi leírt problémával nem találkoztam: tömítőanyagot sem kellett sehol használni.
Azt talán lehet, hogy a fröccsöntés az első szériából származik: ez még az ezüstdobozos limitált kiadás.
Tóth Gábor

Hozzászólás Szerző: Tóth Gábor »

Többen említették ezt a szárny problémát. Nem tűnt fel nekem semmi, bár távol tartom magam a makettől egyenlőre, minden érintetlen.
A Brassin gyanta pontosan illeszkedik? Ez az építés nem úgy indult. Nekem az Aires futóakna nem passzol hozzá... (rövidebb)
Válasz küldése

Vissza: “Munkaasztal – Repülő”