Chinese J8D Finback, Trumpeter 1/48

Régi, új makettek bemutatója
Yso

Chinese J8D Finback, Trumpeter 1/48

Hozzászólás Szerző: Yso »

Mai nappal megérkezett a gyűjtemény legújabb tagja, egy Trumpeter J8 II D személyében.
Korábban nem nagyon hajlongtam a kínai gépek irányában, de ez a gép ennek ellenére érdekelt

A készlet felülete sajnos a szokásos kínai, enyhén narancsos, egy finom csiszolást várhatóan megér a dolog, hogy javítsunk rajta.
Matrica tekintetében két lehetőségünk van. Az egyik gép egy szürke festésű akárcsak a másik.... egyedül a gép számában térnek el egymástól. Függesztmény is van bőven, póttartályok és rakéták tekintetében, jut is marad is alapon dolgoztak a kínai kollégák. A műanyag öntvények mellett kapunk egy kis filmet a műszerfalhoz, egy "részletesnek tűnő" katapult ülést, és egy kis maratást is a dobozban. Első ránézésre egy elég szép makettet lehet belőle összerakni, bár hozzáteszem nem vagyok sem a készlet, sem a géptípus nagy ismerője.

A készlet több mint 300 darabból tevődik össze, hát nem tudom majd mennyire fog idegileg kikészíteni, mire összerakom.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Yso 2015.01.23. 11:53-kor.
Munkaasztalon: Academy F-15 1/48, Italeri F-15 1/48, Italeri Tornado IDF 1/48, KP SU-22 M4 1/48
FB foto albumok: https://www.facebook.com/zsolt.arlath/photos_albums
Válasz küldése

Vissza: “Dobozbontás – Repülők”