ZIL-131 Revell (ICM) 1:35 + DEF model, CUSTOMFACTORI , stb.

Készülő harcjárműmakettek.

Moderator: Rumcajsz

komatyi

Re: ZIL-131 Revell (ICM) 1:35 + DEF model, CUSTOMFACTORI , stb.

Post by komatyi »

m7priests wrote:
komatyi wrote:
m7priests wrote:Próbáld csatolni a konkrét kép fájlt, hátha...
Ok!

Image
Sajnos most se látom....passzzzz....feladom....

Ellenben Miki posztolását látom.

Na, de végre méltassuk a munkádat is, mert kár lenne, ha azt elfelejtenénk a képmegjelenítések miatt.
Nagyon szépen életre keltetted a Zilt, tetszenek ezek a kis kiegészítők. Újság, üres üvegek, falevél, szalagok a visszapillantón. Hajrá tovább!!
Apropó: falevelek miből vannak? Lézer vágott? Vagy az új levél RP Toolz-os "lyukasztóval" készült?

Köszönöm Barátom!

A levelek mig ammo termékek. A Tank modell shop- ból rendeltem. Őszi nyírfalevelek.

Forintos

Post by Forintos »

Sokolka által közölt képeken látom a nagyon -nagyon jó végeredményt! A témát nem ismerem annyira, de mint makett, lenyűgöző!
Viszont a kanna nekem az amerikai kannát idézi (csavaros dugó), nem ismerem az orosz-ukrán típust. Ez melyik lenne? Mert csak a német békazáras kannán volt oldalt a kiöntő (meg az annak mintájára készült szövetségesen), az US kannán középen volt.
Gratulálok!
Kálmán

komatyi

Post by komatyi »

Forintos wrote:Sokolka által közölt képeken látom a nagyon -nagyon jó végeredményt! A témát nem ismerem annyira, de mint makett, lenyűgöző!
Viszont a kanna nekem az amerikai kannát idézi (csavaros dugó), nem ismerem az orosz-ukrán típust. Ez melyik lenne? Mert csak a német békazáras kannán volt oldalt a kiöntő (meg az annak mintájára készült szövetségesen), az US kannán középen volt.
Gratulálok!
Kálmán
Köszönöm!

Megtisztelő a figyelmed Kálmán bácsi!

Ez a kanna nem amerikai, hanem egy német mintára készült másolst. Egy ismerősömtől kaptam, már összeragasztott állapotban. Pista barátom tanácsára már javítottam és oldalra tettem a "nyakát".

A szándékom az volt,hogy egy nem rendszeesített kellék is legyen a gépen. A személyzet a harcok során egy szétlőtt pajtából vette magához.
Kicsit elgondolkodtatja a szemlélődőt, hogyan is kerülhetett oda. ;)

Üdv! Komatyi

Forintos

Post by Forintos »

Értem, de ha német másolat, akkor más a kiöntője, nem ez a csavaros, hanem a csattos. Ha II. vil.háborús, akkor nem középen volt a kiöntő, de pl. a Bundeswehr már középre tette. Ha úgy gondolod, hogy amerikai, vagy annak másolata, akkor maradhat úgy, ahogy van. Az is elég érdekes, azon is el lehet gondolkodni, hogy került oda. ;)

komatyi

Post by komatyi »

Forintos wrote:Értem, de ha német másolat, akkor más a kiöntője, nem ez a csavaros, hanem a csattos. Ha II. vil.háborús, akkor nem középen volt a kiöntő, de pl. a Bundeswehr már középre tette. Ha úgy gondolod, hogy amerikai, vagy annak másolata, akkor maradhat úgy, ahogy van. Az is elég érdekes, azon is el lehet gondolkodni, hogy került oda. ;)
Csatos az Kálmán bácsi!

Kicsit elnagyolt az öntése, de már szereztem német kannát amin tényleg oldalt van a nyakrész és a csat is szebben van öntve.

Valószínűleg cserélem.

Üdv! komatyi

Forintos

Post by Forintos »

Eléggé elnagyolt az öntés, vagy a szemem romlik, de nem láttam bele a "csattot". Mentségemre szóljon, hogy a napokban fejeztem be 218 (kétszáztizennyolc) különböző kanna összeállítását (hogy legyen raktáron, ha kell) és már mindenhol kannákat látok. Ma meg a "Szahariano"-hoz 16 olasz kannát használtam fel. Szóval nem csoda, ha káprázik a szemem! :)

Mountainjudge

Post by Mountainjudge »

Bár tény, hogy a kanna kiöntője totál tönkre teszi az összképet és sokat ront a hitelességen !???? :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Nekem ettől függetlenül nagyon bejön. A szokásos minőségi meló. :)
Maxi respekt

Forintos

Post by Forintos »

Valóban a szokásos minőségű munka, épp ezért nem szeretném, hogy egy pici hiba is legyen benne.

komatyi

Post by komatyi »

Mountainjudge wrote:Bár tény, hogy a kanna kiöntője totál tönkre teszi az összképet és sokat ront a hitelességen !???? :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Nekem ettől függetlenül nagyon bejön. A szokásos minőségi meló. :)
Maxi respekt
Köszönöm Bence! :D

komatyi

Post by komatyi »

Forintos wrote:Valóban a szokásos minőségű munka, épp ezért nem szeretném, hogy egy pici hiba is legyen benne.
Kálmán bácsi!

Legyen inkább modern amerikai műanyag kanna, vagy mehet rá a német rendes csatal?

Post Reply

Return to “Munkaasztal – Harcjárművek ”