KTO Rosomak (IBG Models 1/35)

Kész harcjármű makettek polca

Moderátor: Rumcajsz

Hunyadi István
Kapcsolat:

KTO Rosomak (IBG Models 1/35)

Hozzászólás Szerző: Hunyadi István » 2018.12.18. 22:27

Sziasztok!

Egy kis kitérőt tettem a harcjárművek világában, elkészült a kis Rosomak! :)

Az elképzelés egy Afganisztánban szolgáló zöld példány, RPG fogó rácsokkal felöltöztetve.
Nekem nagyon tetszett a készlet, pontos illeszkedés, észszerű bontás, belső tér, szóval engem laikusként abszolút meggyőzött, nagyon élveztem az építést. Teljesen dobozból készült, egyedül csak a toronyra gyártottam egy drótvágót. Festéshez AK NATO zöldet használtam, kevergetve hozzá különböző zöldeket, hogy megtörjem a felület monotonitását. Koszoláshoz AK Washokat és Depositokat használtam, a végén különböző homok pigmentporokat is vittem fel rá. Fixáláshoz AK Ultra matt lakkot használtam. A figyelmeztető táblákat Juhász Zoltán klubtársamtól kaptam, amit ezúton is köszönök szépen!
A későbbiekben szeretnék hozzá egy alapot is készíteni, illetve figurákkal feldobni, így megcsináltam a belső teret is, és az ajtókat is meghagytam nyithatóra. De ehhez még rengeteget kell tanulnom...

Szeretnék köszönetet mondani a Bázis Makettklub Kecskemét tagjainak az építés során nyújtott segítségért, tippekért, trükkökért.

Jó makettezést kívánok mindenkinek! :)

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
Hunyadi István -HUNYO-
Bázis Makettklub Kecskemét
Kép

diwanya

Re: KTO Rosomak (IBG Models 1/35)

Hozzászólás Szerző: diwanya » 2019.01.09. 05:12

üdv
Az ötlet honnan jött hogy pont egy rozsomák? Arra gondolok hogy ez elég ismeretlen tipus ,nem egy T55 van valami érintettséged?
A gép egyébként nagyon klasz lett

Hunyadi István
Kapcsolat:

Re: KTO Rosomak (IBG Models 1/35)

Hozzászólás Szerző: Hunyadi István » 2019.01.10. 01:08

Szia!

Nem, érdekeltségem nincs. Nem vagyok nagy harcjárműves, de ez a Rozsomák megtetszett, mikor megjelent, és kutakodás közben találtam fényképeket a zöld és homokszínű RPG rácsos verzióról, így nem is volt kérdés, hogy milyenre fogom megcsinálni. :shy:
Nagyon klassz kis készlet szerintem, megcsináltam a belső terét is, mert majd egyszer szeretnék hozzá alapot és figurákat rakni, de ez még a jövő zenéje, illetve ezek a dolgok nekem még nagyon nem mennek... :dodgy:
Hunyadi István -HUNYO-
Bázis Makettklub Kecskemét
Kép

Válasz küldése

Vissza: “Galéria - Harcjárművek”