Elhagyott nagymacska 1:35 Revell

Sokolka

Re:Elhagyott nagymacska

Hozzászólás Szerző: Sokolka »

Nagyon jó ez a minta!  :)
pince honvéd

Hozzászólás Szerző: pince honvéd »

Zéé74 link írta: Ja! S azonnal dobd ki az emlegetett kémiai anyagot!!! Kép
Köszi szépen,kidobnám de nekem soha nem is volt ilyenem mert tudod a ,,profik,, olyan anyagot használnak ami a festékkel együtt leszedi a neoflexet is > :( a nevét direkt nem akartam kiírni.
Sokolka link írta: Nagyon jó ez a minta!  :)
Köszi szépen,reméltem,hogy nem egy sci-fi mintázat lesz belőle.Bár a lövegcsővel nem vagyok elégedett mivel szerettem volna szép szabályos hullámokat csinálni de most dolgoztam először élesben folyékony maszkolóval és csak ilyenre sikeredett. :(
Sokolka

Hozzászólás Szerző: Sokolka »

pince honvéd link írta: Bár a lövegcsővel nem vagyok elégedett mivel szerettem volna szép szabályos hullámokat csinálni de most dolgoztam először élesben folyékony maszkolóval és csak ilyenre sikeredett. :(
Kíváncsiságból megnéztem gyorsan, és így sokkal élethűbb szerintem...
A "sablonosoknál" is legtöbbször ad-hoc jelleggel festették a löveget.
Kép
Sheeresman

Hozzászólás Szerző: Sheeresman »

Jól eltaláltad a színeket, nekem egyedül a pár helyen kissé "fűrészfogas" foltozás nem tetszik, bár ha koptatod, lehet, hogy tompítani tudod majd.

Milyen folyékony maszkolót használtál?
Kérem, mindenki őrizze meg a pánikot, nyugalomra semmi ok.  KépKép
pince honvéd

Sokolka link írta: Kíváncsiságból megnéztem gyorsan, és így sokkal élethűbb szerintem...
Köszi,de mivel nem vagyok elégedett vele ezért  most maszkoltam újra,és mehet a festés.Holnap rakok fel képet róla remélem,hogy ez már jobban fog sikerülni.
Sheeresman link írta: Jól eltaláltad a színeket, nekem egyedül a pár helyen kissé "fűrészfogas" foltozás nem tetszik, bár ha koptatod, lehet, hogy tompítani tudod majd.

Köszönöm a dicséretet,a színekkel most már elégedett vagyok,a "fűrészfogas" foltozás pedig javitásra kerül a héten.

Sheeresman link írta: Milyen folyékony maszkolót használtál?
Humbrol-t.
Black Army
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Black Army »

Túl sok a barna, kevés a ződ.  ;) Jól néz ki, várom a javítás utáni képeket! A kerettörténetről vannak további elképzeléseid (pontosabb helyszín, alakulat, növényzet, csapadékforma)?
Üdv: Schuller Balázs
Kép http://www.blackarmymodells.com
pince honvéd

Black Army link írta: A kerettörténetről vannak további elképzeléseid (pontosabb helyszín, alakulat, növényzet, csapadékforma)?
Szia Balázs!

Jogos a felvetés ezekről nem igazán írtam semmi részleteset.A jármű a 653. nehéz páncélvadász-osztály állományába fog tartozni,a helyszín valahol a mai Osztrák-Német határ közelében egy kis fenyőerdőben lesz (az ,,erdő,, legyártása nem kis kihívás lesz számomra) nem sokkal eső után ;D úgyanis a lánctalp nyomokban majd szeretnék eső vizet megjeleniteni.
Válasz küldése

Vissza: “Résztvevő makettek”